HorHe napisał(a):Jakby ktoś pomyślał, to na grzybowskiej na przejzdzie mogliby na wakacje postawić jakiegos drożnika i zlikwidować STOP. To załatwiłoby temat korków na ulicy grzybowskiej, które zaczynają się juz OD BUDOWLANKI, a kończą czasem przy POCZCIE W GRZYBOWIE
I szlaban zamiast stopu przy wjeździe do miasta od Podczela, światła na skrzyżowaniu Bałtyckiej z Solną, jakiś kilkupiętrowy parking w mieście, żeby zaparkować zamiast blokować samochodami pobocze, a najwazniejsze - uświadomić lprzyjezdnym, że Kołobrzeg to nie Poznań czy Warszawa i ma ograniczoną powierzchnię, więc z okolicy molo do portu można pójść pieszo zamiast pchać się autem.




jak nie wiadomo o co chodzi chodzi o kase