Atrakcje w Kołobrzegu?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Re: Atrakcje w Kołobrzegu?

Postprzez j0shu4 » piątek, 27 cze 2008, 11:18

NIE
to ty twierdzisz ze masz racje
nie znaczy to ze ja masz bo wg mnie jej nie masz, mozesz sobie odpuscic teksty o kiepskim stylu
nie pisz mi ze decydujesz gdzie chcesz mieszkac bo to bzdura na resorach
ile mieszkan juz sprzedales i kupiles zanim dopasowales sobie miejsce co ?
stac cie na to ? halasuj sobie ile chcesz byle nie w nocy jakies zasady musza byc , to nie ibiza
masz male dziecko , nie wkurza cie jak ktos ci halasuje w nocy pod oknem ? jezeli nie to gratuluje
mieszkasz zyjesz i zarabiasz na prowincji , przyzwyczaj sie albo smigaj mieszkac w centrum poznania
ja wybieram kolobrzeg , latem spimy i zarabiamy pieniadze
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Atrakcje w Kołobrzegu?

Postprzez r00t » piątek, 27 cze 2008, 11:42

j0shu4 napisał(a):nie pisz mi ze decydujesz gdzie chcesz mieszkac bo to bzdura na resorach
ile mieszkan juz sprzedales i kupiles zanim dopasowales sobie miejsce co ?


No ja decyduje... a ile za ile co i jak to moja sprawa...

j0shu4 napisał(a):...to nie ibiza


No waśnie... a szkoda, bo tam to dopiero pieniądze turyści zostawiają...

j0shu4 napisał(a):masz male dziecko , nie wkurza cie jak ktos ci halasuje w nocy pod oknem ? jezeli nie to gratuluje
mieszkasz zyjesz i zarabiasz na prowincji , przyzwyczaj sie albo smigaj mieszkac w centrum poznania
ja wybieram kolobrzeg , latem spimy i zarabiamy pieniadze


Mieszkam w takim miejscu (które sam wybrałem) że nikt nie hałasuje... więc nic mnie nie wkurza...

Co do reszty... ja nie narzekam na Kołobrzeg... nie zrozumiałeś tego co mam do powiedzenia... mowa jest o tym jakim miastem chcemy być latem... czy śpiącym po 22.oo z pustymi ulicami, a w dzień sennym miejscem z starszymi kuracjuszami, czy tętniącym życiem letnim kurortem, do którego przyjeżdżają polskie i europejskie japiszony w wieku około 30tu lat z wypchanymi funtami i euro portfelami... to jest temat dyskusji... a nie moje upodobania mieszkaniowe... A "prowincja" wcale nie musi być senna i nudna....
Avatar użytkownika
r00t
Administrator
 
Posty: 1115
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Atrakcje w Kołobrzegu?

Postprzez Bruno » poniedziałek, 7 lip 2008, 12:10

Ja tam byłem, foty robiłem,
koniec i bomba,
kogo nie było ten trąba.
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Re: Atrakcje w Kołobrzegu?

Postprzez Tisaja » poniedziałek, 7 lip 2008, 23:40

Halllooo.... jak trąba... :shock: :cry:
Niektórzy pracować musieli... :cry: :cry:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości