TKK - przyspieszenie + promocja świąteczna.

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Deja Vu » czwartek, 1 lis 2007, 21:46

voip w tkk jest już testowany.
Avatar użytkownika
Deja Vu
Weteran
 
Posty: 515
Dołączył(a): piątek, 16 mar 2007, 08:32
Gadu-Gadu: 0
Skype: omar_kg

Postprzez jAc_EnTy » czwartek, 1 lis 2007, 22:09

No prosze, nasza kablówka sie ładnie rozwija:) szkoda, że nie podniesiono również uploadu. Z tego co wyczytałem w ofercie Gold możliwe jest podłaczenie 2 komputera, z niepublicznym nr IP ? i nie jest to dodatkowo płatne? jesli tak, to gratuluje zmiany polityki ;) ale czy w ramach tego drugiego podłączenia, moge zastosować router wireless i podłączyć bezprzewodowo 2 komputer? a może TKK oferuje modemy z taką możliwościa ?? jesli nie to czy mógłby mi ktoś polecić jaki router byłby dobry do rozdzielenia tego internetu?? (żeby nie wystepowały żadne problemy i konflikty? )
pozdrawiam.
Avatar użytkownika
jAc_EnTy
Twardziel
 
Posty: 113
Dołączył(a): poniedziałek, 15 wrz 2003, 21:41
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez j0shu4 » czwartek, 1 lis 2007, 22:22

ziomuś napisał(a):
j0shu4 napisał(a):
tego ziomuś juz nie podales
btw gdzie ty w ofercie TKK widzisz 512 ?
ps. a wiesz ze : Użytkownicy planu socjalnego tp nie mogą korzystać z:

*
neostrady tp
*
preselekcji innych operatorów
ja czekam jeszcze na VoIP w tkk , jak wejdzie wtedy oferta bedzie jeszcze pelniejsza


z VoIPu nie a gdzie TKK VoIP proponuje :D ? Ale mając plan socjalny TP mogą korzystać z Orange Freedom :D 1MB za 49zł i dodatkowo co miesią jeszcze 20zł na połączenia przez cały okres trwania umowy.

nie czytasz tego co piszesz wiec ja wkleje ci co napisalem jeszcze raz wytluszczajac to co podsumowalem bo chyba nie zauwazyles :
TPSA - 49 + 28,06 = 77,06 PLN
TKK - SILVER (1024/192 kbps) 74,99 zł z dodatkowym niepublicznym IP na drugi komputer




i napisz przy okazji co z tym 512 ktore widziales w ofercie tkk
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez rygiel1974 » czwartek, 1 lis 2007, 22:42

z VoIPu nie a gdzie TKK VoIP proponuje :D ? Ale mając plan socjalny TP mogą korzystać z Orange Freedom :D 1MB za 49zł i dodatkowo co miesią jeszcze 20zł na połączenia przez cały okres trwania umowy.



Zapomniałeś jeszcze jednej ważnej rzeczy podać a mianowicie, że musisz jeszcze posiadać telefon w Orange czyli:
minimum Plan socjalny-28.06 zł
Orange Freedom-49zł
i abonament w Orange wysokość kwoty zależna od abonamentu.

Wszyscy tylko narzekaja co by TKK nie zrobiło jest żle ale to wolny kraj nikt Was nie zmusza do zawierania umów.Byłem użytkownikiem neostrady- dlaczego nkt z was nie pisze o częstych awariach , przerwach i o ignorowaniu klienta, przez dwa lata które jestem w TKK nic mi sie takiego nie przydarzyło.
rygiel1974
Nowicjusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek, 1 lis 2007, 22:07
Lokalizacja: z stąd

Postprzez Didi » czwartek, 1 lis 2007, 22:56

bede chwalic tkk bede pluc na neo...w poprzednim miejscu pracy nie bylo dnia bez awari restartow i codziennych telefonow na blekitna linie...
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez krystian » piątek, 2 lis 2007, 09:33

Wedlug mnie oferta Tkk jest w porzadku .. jeszcze przydaloby sie podniesc upload o 50% i bedzie ok ..
Avatar użytkownika
krystian
Twardziel
 
Posty: 109
Dołączył(a): sobota, 26 lip 2003, 10:57
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 3002260

Postprzez Pigul » piątek, 2 lis 2007, 10:42

bylem jednym z pierwszych uzytkownikow TKK ... przede mna byl chyba tylko Root i Sath'Raa i nigdy nie mialem zadnych problemow z internetem ... no chyba ze liczyc to jak koparka rozerwana caly kabel TKK na ogrodach ;)
Teraz nie jestem uzytkownikiem TKK ale nie z wlasnego wyboru a jedynie dlatego ze na jedności narodowej 85 nie ma WSK ;(
Bylem tez uzytkownikiem Neo ... i podam Wam jeden przyklad. TPSA wymieniala oprogramowanie zarzadzajace pracownikami w terenie + jeszcze jakies. I pech chcial ze w Kołobrzegu byl problem z usluga neostrady. 5 dni trwala naprawa poniewaz TPSA wymienijac oprogramowanie do zarzadzania serwisantami nie miala mozliwosci zlecenia przez oprogramowanie naprawy awarii. gdy powiedzialem ze TPSA do glownie uslugodawca telefonow i ze k... moga zadzwonic do serwisanta, to powiedzieli ze nie bo serwisant nie przyjmie zlecenia poniewaz nie bedzie mial podkladki na pozniejsze otrzymanie kasy za te usluge. K... to jakas chora isntytuacja. dodatkowo 2-3 razy w miesiacu awaria neostrady i kilku - kulkunastogodzinne przestoje. najgorzej bylo jak neostrada siadla w piatek wieczorem. wtedy na 100 % weekend byl bez internetu. moglbym tak mnozyc swoje doswiadczenia z neo ... ale szkoda slow. w tej chwili uzywam netu z milenium i jest ok ... a jak juz awaria wystapi to jest usuwana od reki. tak wiec polecam TKK i Milenium. Solidnie i z kultura.
Avatar użytkownika
Pigul
Twardziel
 
Posty: 98
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 07:32
Lokalizacja: Z Miasta
Gadu-Gadu: 0

Postprzez siwero » piątek, 2 lis 2007, 11:04

Ciekawe o której godzinie zaczną sie zmiany?
siwero
Nowicjusz
 
Posty: 6
Dołączył(a): środa, 6 wrz 2006, 22:08

Postprzez grax » piątek, 2 lis 2007, 11:06

siwero napisał(a):Ciekawe o której godzinie zaczną sie zmiany?


zmiany pewnie juz sie zaczely, ale tak jak pisali beda one nastepowac stopniowo. takze u jednych szybciej u innych dluzej.
Avatar użytkownika
grax
Dyskutant
 
Posty: 169
Dołączył(a): poniedziałek, 23 cze 2003, 11:06
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez rakus4 » piątek, 2 lis 2007, 13:59

siwero napisał(a):Ciekawe o której godzinie zaczną sie zmiany?


nooo już sie doczekać nie mogę :P
Avatar użytkownika
rakus4
Twardziel
 
Posty: 111
Dołączył(a): niedziela, 12 lut 2006, 15:25
Lokalizacja: Kolobrzeg

Postprzez Joey » piątek, 2 lis 2007, 14:33

rakus4 napisał(a):
siwero napisał(a):Ciekawe o której godzinie zaczną sie zmiany?


nooo już sie doczekać nie mogę :P


nie minie tydzien, jak zaczniesz znów narzekać :]
Joey
 

Postprzez rakus4 » piątek, 2 lis 2007, 14:41

Joey napisał(a):
rakus4 napisał(a):
siwero napisał(a):Ciekawe o której godzinie zaczną sie zmiany?


nooo już sie doczekać nie mogę :P


nie minie tydzien, jak zaczniesz znów narzekać :]



lol. pokaż mi posty gdzie narzekam po tygodniu wprowadzenia zmian, które
były.
Avatar użytkownika
rakus4
Twardziel
 
Posty: 111
Dołączył(a): niedziela, 12 lut 2006, 15:25
Lokalizacja: Kolobrzeg

Postprzez Flo » piątek, 2 lis 2007, 17:15

no i ruszylo przyspieszenie :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Didi » piątek, 2 lis 2007, 17:31

ja musze jeszcze na ten cud poczekac hyh
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider], Bing [Bot] i 17 gości