Elfik napisał(a):Dostałam jakis czas temu informacje od kuzynki z Wrocka i rozesłałam link znajomym. Stronka bardzo fajna, odnalazłam kontakt z dawnymi znajomymi nawet z przedszkola:)
heheh ja też odnalazłem przedszkole i co najważniejsze z fotką

Elfik napisał(a):Dostałam jakis czas temu informacje od kuzynki z Wrocka i rozesłałam link znajomym. Stronka bardzo fajna, odnalazłam kontakt z dawnymi znajomymi nawet z przedszkola:)

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości