- Kod: Zaznacz cały
W szpitalach najbardziej brakuje krwi 0 Rh (-)
Czyli nie tylko u nas z ta grupa jest problem...
W szpitalach najbardziej brakuje krwi 0 Rh (-)
Wszędzie do o koła słychać że brakuje krwi a jak przychodzi co do czego to okazuję się że krew można oddać przez 3 godziny dziennie, bez sens punkty powinny być otwarte co najmniej do tej 17-ej godziny. Ja mam wyrozumiałego szefa więc pozwolił mi i każdemu kto się zgodzi iść ale nie każdy tak maUżytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości