Wątek zmotoryzowanych :P

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Mafi » niedziela, 22 lip 2007, 09:21

Dobrze Kauczu. Mnie to nie interere. Nie o tym była mowa, tak? Przechodź sobie gdzie i przed kim chcesz. To Twój biznes. ALe i za kółkiem trzeba się zachowywać jak człowiek i trzymać nerwy na wodzy, a nie traktować przechodniów jak zwierzęta. Pozdrawiam. A Koala niech przed wejściem do samochodu meliski się napije. Również pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Martius » niedziela, 22 lip 2007, 11:21

Mafi chyba bardzo mało jeździsz autem
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez Mafi » niedziela, 22 lip 2007, 11:25

Aha. Wg Ciebie jeżdżę mało autem bo nie wkurzają mnie starzy ludzie, przechodzący przez pasy o kulach albo z balkonikami? To wiesz co, jak zacznę w taki sposób patrzeć na tych ludzi, to chyba wtedy w ogóle zrezygnuję z jazdy autem. Kiedyś to może być mój tata, wujek, babcia... a za kilkadziesiąt lat ja sama i moi rówieśnicy.

Prawko w rękę i władcy szos, nie?
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Martius » niedziela, 22 lip 2007, 11:43

Mowa o blokowaniu ruchu w miejscach nie wyznaczonych :cry:
Odpuszczę sobie dalszą polemikę z postami zbyt przesiąkniętymi emocjami
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez Mafi » niedziela, 22 lip 2007, 11:45

No to chyba mówimy o czym innym. Bo ja się odniosłam tylko do posta Koali, który był po prostu... krótko mówiąc beznadziejny. I tyle. Do reszty się nie odnoszę. Bo co mnie to obchodzi.
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Peny » niedziela, 22 lip 2007, 12:03

Cale szczescie Mafi nie jest moderatorem i nie moze usuwac postów ktore jej sie nie podobaja :lol: dajcie na luz :) Poza tym, chyba Forum jest od tego zeby wyrazac swoja opinie, tak? Niewazne jaka ona jest. Gdybym miala analizowac sensownosc lub "beznadziejnosc" wszystkich postow, to szlag jasny by mnie trafil. Jesli mi sie cos nie podoba to siedze cicho i sie nie odzywam - tak wiem, teraz jestem niekonsekwentna w tym co mowie/pisze, ale wiecie co? pimpa mnie to :twisted:
Pozdrawiam Was serdecznie :D


a tak wracajac do tematu to jezdzace gokarty i turysci przechodzacy w niedozwolonych miejscach to plaga :) ale te dwa miesiace w roku jakos mozna przezyc ;)
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez Flo » niedziela, 22 lip 2007, 12:09

ja tam do pieszych nic nie mam, w koncu wiecej zycia chodzilem niz jezdzilem. Mnie tylko wpieniaja zlotowkarze. Wszedzie sie wpieprzaja, na trzecieg, to jest totalna plaga. Bezmyslnosc i glupota. Przykladow ich swietnej brawury moge mnozyc i mnozyc. Kiedys nie wyhamuje i komus przywale i niekoniecznie to bedzie moja wina
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Peny » niedziela, 22 lip 2007, 12:16

KaucZ napisał(a):Peny - z tego co słyszałem to te pseudo Gokarty nie mają racji poruszania się ani po chodnikach, ani po jezdni, jednak nie wiem czy ktoś cokolwiek z tym robi. U nas mało zauważalne, ale np. w Ustroniu gdzie pracuję to jest plaga. Wyobraź sobie, jechać dużym dostawczym Transitem za takim czymś, a z drugiej strony sznurek aut. To jest masakra. Jeden taki potrafi zblokować ruch w całej wiosce.

wiem, bylam i widzialam ostatnio w ustroniu co sie dzieje! strasznie jest! Ale sluzby porzadkowe maja to gleboko w .. powazaniu.. niestety ;)
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez Mafi » niedziela, 22 lip 2007, 12:30

Peny napisał(a):Cale szczescie Mafi nie jest moderatorem i nie moze usuwac postów ktore jej sie nie podobaja :lol: [...]


Ale całe szczęście, że Mafi ma swój rozum i swoje zdanie. :lol: Bosh

Nie życzę Ci, żeby Koala tak kiedyś pojechał kogoś z Twojej rodziny, kiedy ten ktoś będzie stary i niedołężny.

Rozumiem, że zgadzasz się ze zdaniem Koali - no to przynajmniej pod tym względem się dobraliście. :D Pozdrawiam. :D

Współczuję waszym dziadkom i babciom. Bo dla mnie tata babulka przechodząca o lasce przez pasy wcale denerwująca nie jest. Ale widocznie w waszym mniemaniu takich ludzi trzebaby gdzieś zesłać. Życzę więcej cierpliwości, w jeździe samochodem jest ona bardzo potrzebna, a jak ktoś się spieszy to wystarczy wyjechać 10 min wcześniej, a nie obrażać czyjąś babcię, czyjąś matkę, ojca, dziadka... Wy też się kiedyś zestarzejecie.
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

ekhmm..

Postprzez Peny » niedziela, 22 lip 2007, 12:47

tu cos bylo, ale tego nie ma. I niech tak zostanie :)
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez Koala » niedziela, 22 lip 2007, 15:36

uuuu widze ze troche za ostro polecieliscie

Mafi meliske sobie pije nawet nie przed jazdą autem.Poczekaj az Ciebie dopadnie zespół Madmaxa
Martius napisał krotkiego i tresciwego posta, fajne te twoje 4 kolka widziałem pod amfiteatrem.

Tisaja zobaczymy za 40lat. moze wcale nie bede chodził.

Wcale mnie nie wq to ze musze kogos puscic na pasach bo robie to dosc czesto. Ale skrecajac z solnej w zdrojową w prawo puszczajac pieszych mozna tam sobie postac naprawde długo. i ludzie przechodząc w tamtym mijescu wyznaja zasade by targnac sie na zycie ale przejsc.
Swoj 1 post od ktorego to sie zaczeło napisałem zaraz po tym jak przyjechalem wsciekły, na to jak sie jezdzi... hmm uroki sezonu.
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez Mafi » niedziela, 22 lip 2007, 15:44

Mam nadzieję, że żaden "zespół" mnie nie dopadnie, a tym bardziej taki jaki dopadł Ciebie.

Widzę, że sam nie wiesz o co Ci chodzi. Ustal wreszcie jedną wersję i to co Cię tak WQ. To, że musisz przepuszczać - i że jest to cała grupa osób - jak wynika z tego posta czy to, że staruszkowie o kulach i z balkonikami - przechodzący miejscami do tego wyznaczonym z racji swojego zdrowia robią to dłużej niż żwawy 20-latek.

Dam Ci darmową radę - zastanów się następnym razem jak przyjedziesz wściekły czy na pewno chcesz napisać coś w taki, a nie inny sposób.
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron