
Tisaja napisał(a):Peny napisał(a):Tisaja napisał(a):WZT.. przypomnij mi co... bo szanty FiDziaka sie nie naumiałam.. jakaś trefna jest
a o ktora szantę konkretnie chodzi?
szanta - dziki wloczega![]()
![]()
mi sie dobrze kojarzy

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 13 gości