kolorowe kredki

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Deja Vu » wtorek, 15 maja 2007, 08:33

A dla kogo stworzono barwy np:
Pomruk Lwa
Morska Bryza
Rubinowe westchnienie???? :lol: :lol:
Barwy? Nie nazwy dla naszych inteligentnych kobiet :lol:
Ostatnio edytowano wtorek, 15 maja 2007, 08:34 przez Deja Vu, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Deja Vu
Weteran
 
Posty: 515
Dołączył(a): piątek, 16 mar 2007, 08:32
Gadu-Gadu: 0
Skype: omar_kg

Postprzez barmaid » wtorek, 15 maja 2007, 08:34

Był, wszystko w porządku, ojciec też był i gitara...to taki urok wiekszości mężczyzn. i wcale nie uważam tego za jakiś defekt, to zabawne i tyle. Można się czasem ponabijać :lol:
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez barmaid » wtorek, 15 maja 2007, 08:36

Dla takich jak ja....Lubię nazywać kolory inaczej, świat jest wtedy ciekawszy. nie tylko black&white. Ania z Zielonego Wgórza tez tak miała :)
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez cichy » wtorek, 15 maja 2007, 08:37

tylko podstawowe kolory :D reszta to np. bardzo zielony, ciemno..., jasno..., albo dwu kolorowy :lol:
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez Agunia » wtorek, 15 maja 2007, 08:40

cichy napisał(a):albo dwu kolorowy :lol:


dwukolorowy? tzn. np. bluzka w biało-niebieskie paski? :lol: :twisted:
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez keeper » wtorek, 15 maja 2007, 08:40

no ja nie wiem z tymi kolorami, czasami to ludzie przesadzaja, np opis " i byla ubrana w sukienke w kolorze majtkowego rozu..", nooo superr, czyli co? :|
Avatar użytkownika
keeper
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): niedziela, 2 lis 2003, 13:04
Lokalizacja: Tamworth
Gadu-Gadu: 0

Postprzez barmaid » wtorek, 15 maja 2007, 08:45

Deja Vu napisał(a):A dla kogo stworzono barwy np:
Pomruk Lwa
Morska Bryza
Rubinowe westchnienie???? :lol: :lol:
Barwy? Nie nazwy dla naszych inteligentnych kobiet :lol:


No dla facetów właśnie. Idę do sklepu, wybieram kolor na ścianę i mówię do męża szanownego, idź i kup mi pomruku lwa 5 litrów. Idzie i kupuje, po problemie. Gdybym mu powiedziała :wiesz, tam jest taki kolor coś pomiędzy biskupim a lilaróz, to by mnie wysmiał :lol:
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez cushu » wtorek, 15 maja 2007, 08:48

No nie wiem... tylko kobiety mówią, że one istnieją. Zaden facet jeszcze ich nie widział. :lol:
A tak z innej beczki, to skoro jesteśmy tacy ubodzy w te kolory to czemu wszyscy najwięksi malarze świata to faceci? Może po prostu nie tracimy czasu na nazywanie kolorów..
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Postprzez barmaid » wtorek, 15 maja 2007, 08:50

a przepraszam bardzo... Przełóżcie swoje barwy na półtno panowie, to uwierzę, że wasze wnetrze bogate w kolory jest. Dla mnie tylko Van Gogh, coś kumał, ale to świr był :)
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez Agunia » wtorek, 15 maja 2007, 08:53

cushu napisał(a):No nie wiem... tylko kobiety mówią, że one istnieją. Zaden facet jeszcze ich nie widział. :lol:
A tak z innej beczki, to skoro jesteśmy tacy ubodzy w te kolory to czemu wszyscy najwięksi malarze świata to faceci? Może po prostu nie tracimy czasu na nazywanie kolorów..


może i tak, ale mimo wszystko to zabawne :D i fajne są kłótnie z mężczyznami o te kolory :lol: czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały, żółty, pomarańczowy, różowy.... dalej wyobraźnia nie sięga :D
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez barmaid » wtorek, 15 maja 2007, 09:01

Chłopaki loooz. Ja uważam, że to urocze, kiedy facet nie kuma tych odcieni całych. Kiedy mówię, kup mi takie stringi w bladoróżowe wpadajace w filetowolilowy, wiem, że kupi czarne i powie, bo lubie cię w czarnych. I to jest fajne :)
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez Tisaja » wtorek, 15 maja 2007, 09:06

Hmmm.. chyba jednak jest różnica pomiędzy rozróżnianiem kolorów a umiejętnością ich nazewnictwa...
Daltonizm -daltonizmem.. jednak nazewnictwo to główny problem większości facetów... nie przywiązują do niego absolutnie wagi... Upraszczają...
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez barmaid » wtorek, 15 maja 2007, 09:10

No bo upraszanie druga naturą faceta. Wszystko potrafią uprościć...każdy problem, rozmowę, nie ogranicza się to do nazewnictwa kolorów. Normalne :)
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez FiDo » wtorek, 15 maja 2007, 09:16

to nie jest tak, ze my ich nie widzimy. my je po prostu mamy w dupie ;) podstawowe nam do szczescia wystarcza. a gdy ktos musi (albo mu zalezy) to sie nauczy kolorow posrednich, cieplych, zimnych itd.
dlaczego tak jest? pewnie dlatego, ze nie spedzamy kilkudziesieciu minut w jednym sklepie na zastanawianiu w ktorym kolorze bluzeczke kupic :)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez barmaid » wtorek, 15 maja 2007, 09:18

pfff... a kto na te bluzeczki lubi patrzeć ?? :) Ok, ok...w takim razie kolor dla nas, skoro macie w dupie....a dekold dla Was :)
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości