"Gdybym był kobietą"

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez loisslane » wtorek, 13 lut 2007, 14:36

To z innej beczki:

Gdybyś był kobietą, chodziłbyś w butach na obcasach i przyciągał ciepłe spojrzenia przechodniów, a na twój widok panowie kierowcy z uśmiechem zatrzymywaliby przed pasami samochody, żebyś mógł przejść przez ulicę. Gdybyś był kobietą, jednym uśmiechem mógłbyś ułagodzić w swojej pracy rozgniewanego klienta, awanturującego się z tylko jemu znanego powodu. Mógłbyś pozwolić sobie na ostrą ripostę wobec przygłupiego szefa, a on i tak traktowałby cie ulgowo, bo byłbyś kobietą, a im wiele się wybacza. I tak dalej...
loisslane
 

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości