ewe napisał(a):EKG napisał(a):Sprzęt z Kazamatów odkupił Jacek i niebawem otworzy siłownie w Millenium.
Nie wierzę , że taki stary sprzęt z Kazamatów ktoś wrzuci do nowej siłowni w Millenium.
Millenium stać chyba na nowy sprzęt, skoro tyle zainwestowano w budynki. To tak jakby założyć stary parkiet na hali do koszykówki
z calym szacunkiem ale sprzet jest ok , co znaczy nie stary zobacz czym dyponuje mswia




straszny widok co ? 