marko napisał(a):Gdzie spędzacie ten wyjatkowy dzień w roku, z kim go spędzacie i dlaczego tam.
a moze być też tak - jak byście chcieli spedzić swojego wymarzonego sylwestra, tu można popuścić wodze fantazji
Marko nie ściemniaj, tylko pisz czy robicie "sylwka" w River bo ten nowy lokal chyba jeszcze nie gotowy?


...najgorszy- Sylwester z Jedynką (TVP1) 

Pożyjemy zobaczymy...
Jedna wspólokatorka będzie gdzieś tam... daleko. Drugia coś mi się wydaje, że spędzi go w pracy