j0shu4 napisał(a):Konsul ciebie moge przytulic (jak i reszte ) co najwyzej na misia jak za czasow brezniewa bywalo , wtedy nie bedzie rownych i rowniejszych....
pozdrawiam
musze przestudiowac posty Konsula
za co mu sie tak nalezy przytulanie
moze byc i na misia



![cwaniak ;]](./images/smilies/cwaniak.gif)