Stacja im. P. Gosiewskiego

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez kraall » wtorek, 17 paź 2006, 09:05

Chyba nie pierwszy zauważam, że dyskusja z Tobą jest niemożliwa.
kraall
Mistrz klawiatury
 
Posty: 368
Dołączył(a): piątek, 16 wrz 2005, 15:32

Postprzez Demurrer » wtorek, 17 paź 2006, 09:24

Nie pierwszy raz mówię, że krallowi, za osobiste wycieczki i oskarżenia bez pokrycia należy się ostrzeżenie. :P
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez kraall » wtorek, 17 paź 2006, 15:45

Demurrer napisał(a):Nie pierwszy raz mówię, że krallowi, za osobiste wycieczki i oskarżenia bez pokrycia należy się ostrzeżenie. :P


Puki co moderatorzy mają inne zdanie.
Po drugie nikogo o nic nie oskarżam, a forum traktuję jako miejsce do wymiany poglądów. Włączając się do dyskusji nie cytowałem jakiejkolwiek wypowiedzi.
kraall
Mistrz klawiatury
 
Posty: 368
Dołączył(a): piątek, 16 wrz 2005, 15:32

Postprzez kraall » wtorek, 17 paź 2006, 15:48

simplicissimus napisał(a):
kraall napisał(a):Chyba nie pierwszy zauważam, że dyskusja z Tobą jest niemożliwa.


Nie jesteteś pierwszym partyjniakiem, który to pisze.


Mógłbym to z łatwością skomentować, tylko po co.
kraall
Mistrz klawiatury
 
Posty: 368
Dołączył(a): piątek, 16 wrz 2005, 15:32

Postprzez Hayes » wtorek, 17 paź 2006, 18:37

Obrazek


o tym panu kiedyś się dzieci w szkole będą uczyć [smilie=yucky.gif]
Avatar użytkownika
Hayes
Dyskutant
 
Posty: 162
Dołączył(a): piątek, 3 lut 2006, 19:55
Lokalizacja: Starówka

Postprzez QB » środa, 18 paź 2006, 00:06

co nastepne może, zakład psychiatryczny im. Macierewicza?? :P
QB
Twardziel
 
Posty: 76
Dołączył(a): wtorek, 17 paź 2006, 23:48

Postprzez Roman » środa, 18 paź 2006, 11:06

mi się wydawało, że poza JP2 (do pewnego momentu) nie nadaje się imienia osób żyjących (choć np.: w Gdańsku jest Port Lotniczy im. L.Wałęsy)

pomysłu pogratulować (zwłaszcza jego ekonomicznej strony)

może w Kołobrzegu zrobią jeszcze dworzec dalekobieżny Kołobrzeg-Ogrody

QB napisał(a):co nastepne może, zakład psychiatryczny im. Macierewicza?? :P


więzienie im. Z.Ziobry
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości