Miłość

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Hong » wtorek, 10 paź 2006, 19:46

miłość? - a co to jest?
Avatar użytkownika
Hong
Twardziel
 
Posty: 87
Dołączył(a): poniedziałek, 2 paź 2006, 11:01
Lokalizacja: od zawsze K-g

Postprzez dziewuszka » wtorek, 10 paź 2006, 19:46

ptaku napisał(a):Czy to była miłość ?? Może i tak. Wtedy byłem pewien, że tak... Ale teraz? Jeśli nawet to i tak nieodwzajemniona... Z resztą nie wiem sam czy słowo miłość jest tutaj na miejscu... Do niej chyba trzeba dwojga... Sporo bólu, który wynikał ze zwykłej naiwności. Tak na prawdę nikt go nie chciał, a ja sam prokurowałem sytuacje, w których się pojawiał. Ale co nie zabije to wzmocni... Te mniej więcej 2 lata bardzo utwardziły to co potocznie nazywamy "sercem".

Innej raczej nie było..

Generalnie jeśli chodzi o radzenie sobie w uczuciach na tle damsk-męskim to nigdy nie szło mi to za dobrze...

Chyba piszę o tym bo może jeszcze gdzieś tam jest ten ciężar... Tylko teraz już go nie czuję. A może ze zwykłej samotności i z tego, że tak naprawdę nigdy nie miałem nikogo komu mógłbym się zwierzyć, i wyrzucić to z siebie...


A seks?? Cóż... Bez miłości to zwykłe dymanie... Fizyczna rozrywka...
No i gucio :twisted: Rozrywka jest dla ludzi... prawda? Szczególnie taka, oparta na naturalnych fizjologicznych reakcjach organizmu... Chyba jedyna do jakiej człowiek został stworzony... Gdyby nam zabrali wszystko... Całą materię nas otaczającą, poza naszymi ciałami, to zostałoby nam tylko ten sposób na rozrywkę :P


Cos jakby skądś to znam.. :) :przytul:
Avatar użytkownika
dziewuszka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 374
Dołączył(a): wtorek, 10 paź 2006, 09:04
Lokalizacja: ja to mogę wiedzieć

Postprzez kamila » wtorek, 10 paź 2006, 21:44

wszystko się pamięta i sex i spojrzenie i dotyk i kłamstwo też..

niestety


wszystko to ściema :lol:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez karolina » środa, 11 paź 2006, 07:55

gratki słonko ja poki co sie jeszcze nie mam zamiaru obraczkowac, poki co cieszmy sie chwila :D
Avatar użytkownika
karolina
Dyskutant
 
Posty: 129
Dołączył(a): sobota, 30 sie 2003, 21:08
Lokalizacja: z mrągowa

Postprzez Dudette » środa, 11 paź 2006, 10:04

Jest romantyczna, piekna i wzniosła, dająca niewyobrażalne uczucie spełnienia, ale jest też chora i toksyczna - wyniszczająca po kolei wszystkie komórki duszy i ciała. Każdą się pamięta, każdą przeżywa... zawsze inaczej.
Avatar użytkownika
Dudette
Coś tam napisał
 
Posty: 73
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 11:57
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kamila » środa, 11 paź 2006, 12:08

slonkokg napisał(a):Nie żałuję, bo co sie stało to się nie odstanie, ale teraz sobie myśle: "po co Ci to było głupolu?cały swiat miał rację, a ty klapki na oczach, uszach i całej reszcie" ... Cóz zycie :)
Ooo, chyba komuś by się to przydało to zdanie, dla otrzęsin :lol:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Mafi » środa, 11 paź 2006, 15:36

WZT napisał(a):
SatH^Raa napisał(a):
WZT napisał(a):swoja pierwsza milosc, swoj pierwszy raz, swoj pierwszy slub oraz rozwod-przezylo sie to i bedzie sie pamietac :P

Coś w tym musi być. Wszystko odfajkowane... Ale co dalej? Nie ma już nic? Nie wierze... :)


jak to co?
Pedofilia, zoofilia, nekrofilia oraz detrofilia( lub jakos tak) :P :P :P :P :P :P :P :P
ew. staczenie sie z drabiny spoleczenstwa na same dno......

Jakieś takie to mało śmieszne Ci wyszło.
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Mafi » środa, 11 paź 2006, 15:46

WZT napisał(a):
a kto mowil ze pisanie o milosci jest gofrem z dzemem????

W sumie mam nadzieję, że tylko udajesz...
Chociaż obawiam się, że niestety nie...
Może nawet by mi Ciebie szkoda było, ale... ale nie jest.
Pozdro.

Btw: ja bym z pedofilii, zoofilii i innych takich nie żartowała...
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości