
barmaid napisał(a):Weźźź się report.... stuknij. To juz nie te same przedszkola co 20 lat temuWszystko poszlo do przodu...a tyś został z tyłu...przynajmniej w tym temacie...Zgadzam sie z j0shem.
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości