Szukam przedszkola

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Misiek » sobota, 14 paź 2006, 19:13

O dziwo ja tez się zgadzam ... :)
Misiek
Coś tam napisał
 
Posty: 53
Dołączył(a): wtorek, 5 wrz 2006, 11:02

Postprzez report » sobota, 14 paź 2006, 21:29

barmaid napisał(a):Weźźź się report.... stuknij. To juz nie te same przedszkola co 20 lat temu :lol: Wszystko poszlo do przodu...a tyś został z tyłu...przynajmniej w tym temacie...Zgadzam sie z j0shem.


spokos - troche przesadzam ale w każdej książsce pedagogicznej zanjdziesz opis efektów wychowania stadnego - o to mi chodziło.... w tym przykładzie

stado zabija indywidualność - tyle
report
 

Postprzez report » sobota, 14 paź 2006, 21:32

SatH^Raa napisał(a):Chyba nie tylko w temacie przedszkoli. ;)


?
report
 

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości