Trojan, to nie jest możliwe
i chyba nawet nie jest śmieszne
ale ważne, że chęci już masz ...
Acha i po ostatniej operacji miałem zapalenie zyły i infekcje bakteryjną w niej
To juz chyba pytanie bardziej szczegółowe i będe musiał skierowac je do lekarze tym bardziej, że za kilka dni minie rok, a żyła nie jest już tak elastyczna jak kiedyś i czasem boli 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości