
WZT napisał(a):troche male zainteresowanie wiec trzeba jakos to ognisko wypromowac wsord ludzikow co pisza na forum....
a oto link:
http://forum.tkk.pl/engine/album_page.php?pic_id=313

RUDA napisał(a):kamila napisał(a):Ooo, no to się zastanawiam czy przyjśćcichy napisał(a):raczej bede![]()
![]()
no to moze i ja powinnam przybyc![]()
, ja wiedzialem ze tak bedzie 
Karol napisał(a):FiDo napisał(a):wdepne
wpaść ? a nie lepiej "wypaść" ?
obraz sytuacyjny: taxi ?!?
P albo lepiej nie, przez ostatnie dwa lata stawalem sie mniej plastyczny 
FiDo napisał(a):Karol napisał(a):FiDo napisał(a):wdepne
wpaść ? a nie lepiej "wypaść" ?
obraz sytuacyjny: taxi ?!?
wdepne, nie wpadne:P wdepne i wyskoczeP albo lepiej nie, przez ostatnie dwa lata stawalem sie mniej plastyczny

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości