Easy !nie czepiaj się HB

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez barmaid » czwartek, 17 sie 2006, 19:45

Bądź ponad tym... olej. Dobrze Ci radzę Ty uparty ośle :lol:
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez padalec_ » czwartek, 17 sie 2006, 19:47

izi rajder to męska owca
padalec_
Twardziel
 
Posty: 98
Dołączył(a): czwartek, 13 lip 2006, 17:43

Postprzez Konsul » czwartek, 17 sie 2006, 20:06

A czy Staszek jest czwartym żołnierzem? I z racji tego jest obrzydliwy? Łatwy pomykaczu proszę o odpowiedź.
Avatar użytkownika
Konsul
Gwiazdor
 
Posty: 1691
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lip 2006, 15:59
Lokalizacja: prawie z Słońca

Postprzez Staszek » czwartek, 17 sie 2006, 20:48

Witam, nic dobrego o tym pseudo dziennikarzu powiedzieć nie mogę.
|Dziekuję za uwagę|
Pozdrawiam wszystkich ludzi dobrej woli.
Avatar użytkownika
Staszek
Bywalec
 
Posty: 30
Dołączył(a): czwartek, 6 lip 2006, 22:39
Lokalizacja: bezdomny

Postprzez Konsul » czwartek, 17 sie 2006, 21:03

Drogi Staszku, przygotuj się niedługo na atak jedynie słusznych poglądów. Zostaniesz przypiasny do chrzicieli diabła, "zaatakowałeś" świętego łatwego pomykacza. Masz odmienne zdanie, to oznacza innowierco, że zostałeś już skazany. Przyznaj się, ile dostajesz kasiorki za swoje wypowiedzi i za ile się zaprzedałeś.
Ps. Nie martw się i korzystaj z komizmu innych co dnia.
Avatar użytkownika
Konsul
Gwiazdor
 
Posty: 1691
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lip 2006, 15:59
Lokalizacja: prawie z Słońca

Postprzez Easy Rider » czwartek, 17 sie 2006, 21:43

Staszek napisał(a):Witam, nic dobrego o tym pseudo dziennikarzu powiedzieć nie mogę.
|Dziekuję za uwagę|
Pozdrawiam wszystkich ludzi dobrej woli.

No już spoko Staszku, wywaliłem twoją matkę z gara bo za...stara buehehehehehehehe
Avatar użytkownika
Easy Rider
Terminator
 
Posty: 787
Dołączył(a): sobota, 27 lis 2004, 10:30
Lokalizacja: Radosne Rumunki

Postprzez Konsul » czwartek, 17 sie 2006, 21:57

I w tym momencie przesadziłeś. Nie znam Staszka, któremu mamę obrażasz, ale za taki tekst, to tylko po mordzie powinieneś dostać!!!!!!!
Avatar użytkownika
Konsul
Gwiazdor
 
Posty: 1691
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lip 2006, 15:59
Lokalizacja: prawie z Słońca

Postprzez Easy Rider » czwartek, 17 sie 2006, 21:59

Konsul napisał(a):I w tym momencie przesadziłeś. Nie znam Staszka, któremu mamę obrażasz, ale za taki tekst, to tylko po mordzie powinieneś dostać!!!!!!!

wal [smilie=crockett.gif]
Avatar użytkownika
Easy Rider
Terminator
 
Posty: 787
Dołączył(a): sobota, 27 lis 2004, 10:30
Lokalizacja: Radosne Rumunki

Postprzez Konsul » czwartek, 17 sie 2006, 22:02

Wiesz co, wiele można puścić mimo uszu, ale za tekst "wywaliłem twoja matkę z gara....bo za stara..." to chłopie już przesadziłeś. Ty jesteś trzeźwy w ogóle????? Tego na forum jeszcze chyba nie było?????? Co Wy ludzie na to?
Avatar użytkownika
Konsul
Gwiazdor
 
Posty: 1691
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lip 2006, 15:59
Lokalizacja: prawie z Słońca

Postprzez Flo » czwartek, 17 sie 2006, 22:07

pax chlopaki, ta przepchaynka swita nie zbawicie
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Konsul » czwartek, 17 sie 2006, 22:12

Hej FLO, kogo Ty bronisz. Czytałeś co Easy napisał? Odnieś to do swojej mamy i co czujesz? Takiego [beeeeeeep]....twa na forum jeszcze nie było. Nie przepuszczę tego za cholerę.
Avatar użytkownika
Konsul
Gwiazdor
 
Posty: 1691
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lip 2006, 15:59
Lokalizacja: prawie z Słońca

Postprzez Flo » czwartek, 17 sie 2006, 22:15

Konsul napisał(a):Hej FLO, kogo Ty bronisz. Czytałeś co Easy napisał? Odnieś to do swojej mamy i co czujesz? Takiego [beeeeeeep]....twa na forum jeszcze nie było. Nie przepuszczę tego za cholerę.


Konsul nie bronie nikogo, po prostu niebezpiecznie sie zapedziliscie. I do nikogo nie bede odnosil

Ja tylko czekam az ktos zacznie rozliczac za haniebne czyny
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości