
Staszek napisał(a):Witam, nic dobrego o tym pseudo dziennikarzu powiedzieć nie mogę.
|Dziekuję za uwagę|
Pozdrawiam wszystkich ludzi dobrej woli.
Konsul napisał(a):I w tym momencie przesadziłeś. Nie znam Staszka, któremu mamę obrażasz, ale za taki tekst, to tylko po mordzie powinieneś dostać!!!!!!!
![crockett [smilie=crockett.gif]](./images/smilies/crockett.gif)
Konsul napisał(a):Hej FLO, kogo Ty bronisz. Czytałeś co Easy napisał? Odnieś to do swojej mamy i co czujesz? Takiego [beeeeeeep]....twa na forum jeszcze nie było. Nie przepuszczę tego za cholerę.
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości