Lubicie swoja prace?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Suzy » piątek, 21 lip 2006, 15:31

... praca jak praca - bywają gorsze dni i czasem ciąży duża odpowiedzialność ale uwielbiam ją z jednego powodu - jestem w niej dobra i daje mi to ogromną satysfakcję... [smilie=look.gif] ...na zarobki też nie narzekam póki nie mam rodziny jest ok... do tego to etap przejściowy i jak dobrze pójdzie będzie jeszcze lepiej... :P to chyba jedyny stabilny i udany aspekt mojego życia :lol:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez gość » niedziela, 23 lip 2006, 09:03

james napisał(a):na studia trzeba zarobic wiec nie ma co wybrzydzac...najlepsza praca to nie jest ale i do najgorszych nie nalezy..jakby zmienili szefa to by bylo quest :wink:


szanuj szefa swego bo możesz miec gorszego
mi juz dwa razy taka zmiana wg przysłowia sie trafiła :(

teraz mam gitolo pracke
gość
Bywalec
 
Posty: 44
Dołączył(a): niedziela, 25 cze 2006, 20:52

Postprzez jeepi_srs » niedziela, 23 lip 2006, 09:16

moja praca bardzo wporzadku. poznalem przez nia bardzo duzo ludzi, do szefa nic nie mam jak i on nic nie ma do mnie, sam jestem sobie sterem. zarobki jak na czlowieka w moim wieku i w kolobrzegu niesamowite. robota o charakterze przejsciowym, gdyz przyszlosc wiaze z medycyna. a w pracy nigdy sie nie kieruje wykladnikiem jakim sa pieniadze
Avatar użytkownika
jeepi_srs
Ważniak
 
Posty: 242
Dołączył(a): czwartek, 5 cze 2003, 22:14
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo » niedziela, 23 lip 2006, 09:18

jeepi_srs napisał(a):moja praca bardzo wporzadku. poznalem przez nia bardzo duzo ludzi, do szefa nic nie mam jak i on nic nie ma do mnie, sam jestem sobie sterem. zarobki jak na czlowieka w moim wieku i w kolobrzegu niesamowite. robota o charakterze przejsciowym, gdyz przyszlosc wiaze z medycyna. a w pracy nigdy sie nie kieruje wykladnikiem jakim sa pieniadze


najlepsza praca to taka gdzie mozna poznac wielu ludzi, niekoniecznie turystow. Ja tez poznaje sporo

Pracowac warto nie tylko ze wzgledu na pieniadze
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Konsul » niedziela, 23 lip 2006, 09:37

Z tym poznawaniem ludzi, to może byc różnie. Zależy od charakteru pracy, bank, urząd etc. są gwarancją trafienia jakiegoś "czubka". Są ludzie, którzy zatrują Ci cały dzień swoim zachowaniem. Dla mnie osobiście najważniejszą rzeczą w pracy jest "święty spokój", i jak najmniej stresów.
Avatar użytkownika
Konsul
Gwiazdor
 
Posty: 1691
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lip 2006, 15:59
Lokalizacja: prawie z Słońca

Postprzez Mafi » niedziela, 30 lip 2006, 02:01

Lubie swoja prace... mimo, ze to tylko chwilowo... ale podoba mi sie to co robie... nie narzekam i jest fajnie... :)

Lepszej pracy na sezon wymarzyc sobie nie moglam :)
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez kamila » niedziela, 30 lip 2006, 11:43

uwielbiam :D
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez yennefer » poniedziałek, 31 lip 2006, 11:29

kocham swoja pracę... i powoli zaczynam sie od niej uzależniać. :oops:
dzieki niej poznałam już wielu ludzi, w tym kilka polskich sław i mam nadzieję, że na tym sie nie skończy... :) to fajne uczucie móc porozmawiać sobie z nimi i przekonać sie, jacy sa "za kulisami" :hyhy:
no i ciesze sie, że moge robić to, co lubię...nie tylko to, co mi przydzielą. ehh, coś czuję, że zostanę tu dłużej niż planowałam...o ile mi pozwolą :P
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Vin » środa, 2 sie 2006, 00:02

nie
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez abyss » piątek, 4 sie 2006, 13:56

Klimat w pracy jest bardzo ważny.Wolałbym zarabiać trochę mniej, byle tylko moja szefowa,która na imię powinna mieć np.Ryszard nie była moją szefową.Wszyscy się boją tej babajagi, a ona myśli,że jest doskonała.Przez tą panią nikt nie lubi pracy,ludzie piszą donosy do odpowiednich insytucji,oczywiście anonimowe :(
Avatar użytkownika
abyss
Mistrz klawiatury
 
Posty: 325
Dołączył(a): czwartek, 3 sie 2006, 14:05
Lokalizacja: z samej góry

Postprzez monika n-k » czwartek, 10 sie 2006, 10:38

ja bardzo lubie :D
monika n-k
Coś tam napisał
 
Posty: 70
Dołączył(a): środa, 9 sie 2006, 21:30
Lokalizacja: kołobrzeg

Postprzez PIOTRGAN » czwartek, 10 sie 2006, 12:23

A JA sobie siedzę :) sam :(

Kontrola szefostwa tylko telefoniczna i interetowa :)

Spokój cisza kilka osób ale zarobki też proporcjonalnie niskie :) :cry:
Avatar użytkownika
PIOTRGAN
Ważniak
 
Posty: 250
Dołączył(a): środa, 23 lis 2005, 22:06
Lokalizacja: Z POD MIASTA

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości