[zabawa] Jaki to banknot?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Flo_ » niedziela, 2 lip 2006, 20:40

U-S napisał(a):Hm....czyżby Laos?"W 1975 roku kontrolą nad rządem objął komunista Pathed Lao, kończąc tym samym istnienie sześciusetletniej monarchii." Ale to znowu strzał...


brawo LAOS :) Jestem pod wrazeniem


nr 4

Obrazek
Flo_
 

Postprzez FiDo » niedziela, 2 lip 2006, 20:50

N(i)epal :)

'Od 1996 roku trwa w Nepalu zbrojna rebelia maoistów - zwolenników obalenia monarchii w Nepalu i wprowadzenia na jej miejsce ustroju komunistycznego.'

zrodlo wikipedia
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Flo_ » niedziela, 2 lip 2006, 21:02

brawo

nr 5

Obrazek
Flo_
 

Postprzez U-S » niedziela, 2 lip 2006, 21:03

Mongolia-kraj Czyngis-Chana
Avatar użytkownika
U-S
Weteran
 
Posty: 534
Dołączył(a): wtorek, 18 paź 2005, 14:49
Lokalizacja: stąd

Postprzez Flo_ » niedziela, 2 lip 2006, 21:16

za dobrz jestescie, nastepne jutro :)
Flo_
 

Postprzez kazió » niedziela, 2 lip 2006, 23:02

jak zabawa w zerowce :lol:
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Postprzez Flo_ » niedziela, 2 lip 2006, 23:06

kazió napisał(a):jak zabawa w zerowce :lol:


takie rzeczy tylko w erze
Flo_
 

Postprzez U-S » poniedziałek, 3 lip 2006, 08:40

kazió napisał(a):jak zabawa w zerowce :lol:


Nie podoba Ci się to po co tu wchodzisz. Mi się podoba pomysł Flo.
Avatar użytkownika
U-S
Weteran
 
Posty: 534
Dołączył(a): wtorek, 18 paź 2005, 14:49
Lokalizacja: stąd

Postprzez kazió » poniedziałek, 3 lip 2006, 18:03

U-S napisał(a):
kazió napisał(a):jak zabawa w zerowce :lol:


Nie podoba Ci się to po co tu wchodzisz. Mi się podoba pomysł Flo.


Chyba jestes przewrazliwiony, nie napisalem niczego takiego. Nawet nie chce mi sie tobie tlumaczyc...chill
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Postprzez Flo_ » poniedziałek, 3 lip 2006, 18:24

kazió napisał(a):
U-S napisał(a):
kazió napisał(a):jak zabawa w zerowce :lol:


Nie podoba Ci się to po co tu wchodzisz. Mi się podoba pomysł Flo.


Chyba jestes przewrazliwiony, nie napisalem niczego takiego. Nawet nie chce mi sie tobie tlumaczyc...chill


toz to kobieta kazió :)
Flo_
 

Postprzez FiDo » poniedziałek, 3 lip 2006, 18:43

Chater_ napisał(a):Mnie interesuje, skąd i FiDa i U-S taka wiedza o banknotach?


budynek, ktory widzisz na banknocie nepalskim to Stupa w Kathmandu. centrum buddyzmu w Nepalu. skad wiem? na uczelni mam taki przedmiot co sie nazywa historia sztuki. a sztuka obejmuje rowniez architekture. czasem mi sie cos uda zapamietac.
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości