Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.
przez Demurrer » czwartek, 4 maja 2006, 14:08
Święto pracy - piękna idea. Szkoda że tak zohydzona w PRLu.
-

Demurrer
- Gwiazdor
-
- Posty: 1553
- Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
- Lokalizacja: Bydzia
przez Wald » piątek, 5 maja 2006, 09:51
to_tylko_ja napisał(a):Wald napisał(a):to_tylko_ja napisał(a):Wald... jak wyżej

Ob co się rozłazi, bo nie kumam?
po prostu nie zacytowalam Twojego postu i nie za bardzo bylo wiadomo do kogo tyczy sie wiadomosc wyzej, ot co
sorki za OT
O jaką wobec tego szodzącą piękności złość chodz? Czy ja się złoszczę? Dalej nie kumam!
-

Wald
- V.I.P
-
- Posty: 440
- Dołączył(a): czwartek, 4 lis 2004, 20:48
- Lokalizacja: Kołobrzeg
- Gadu-Gadu: 526856
Powrót do :: hydepark
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości