50 tys. zł kary za spam

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez FiDo » piątek, 9 cze 2006, 21:11

Mafi, ja to rozumiem. i nie wkurzam sie na ludzi roznoszacych te ulotki (bo dzialaja na rozkaz szefa). wkurzam sie, ze to wszystko jest tak lipnie zorganizowane. reklamy powinny trafiac do okreslonego miejsca, skad ewentualnie mieszkancy mogli by je sobie brac i ich dogladac. nie mozna tolerowac nahalnego reklamowania sklepow, produktow na szkode zwyklego kowalskiego. to co sie dzieje teraz, nie prowadzi do niczego dobrego. niebawem beda nam przyklejac plakaty na oknach zebys rano odlaniajac zaslonke przeczytala o nowej ofercie. wtedy tez bedziesz taka wyrozumiala? porzadek musi byc!
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Mafi » piątek, 9 cze 2006, 21:19

Wyolbrzymiasz Fido. Co za problem wyrzucić do smieci?

I naprawdę wyobrzymiasz... :)
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez FiDo » piątek, 9 cze 2006, 21:26

nic nie wyolbrzymiam. to jest wlasnie spam.
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Mafi » piątek, 9 cze 2006, 21:28

jeśli komuś pozwala przeżyć/zarobić to mnie taki spam nie przeszkadza.
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez FiDo » piątek, 9 cze 2006, 21:29

ale Ty mnie dalej nie rozumiesz Mafi. nie chodzi mi o likwidacje tylko porzadek. ulotki w jedno miejsce (skrzynka na ulotki) i tyle.
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Mafi » piątek, 9 cze 2006, 21:32

Fido, a jak Ty sobie to wyobrazasz? Chciałbys żeby każdy roznosiciel ulotek miał klucz do Twojej skrzynki? A Ty dalej przesadzasz... Jedno miejsce? Dobra... ale wtedy jednak kilku pracę by straciło... oj... daj spokój- przesadzasz :) :*
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez FiDo » piątek, 9 cze 2006, 21:36

do specjalnej skrzynki na ulotki, ktora jest otwarta dla kazdego. sa takie skrzynki, tylko nikt z nich nie korzysta, pracodawcy kaza rzucac pod same drzwi. jezeli kilka osob straci przez to prace, niech straci. ale niech mnie nie wk******ą :x
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Mafi » piątek, 9 cze 2006, 21:38

Jesooo Fidoo... robisz z igły widły... Pfff...

To taka tragedia, że musisz się schylić 3x dziennie i ulotkę do śmieci wrzucić?

Poska przegrywa 2:0 a Ty się ulotkami martwisz... ;(
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Flo » piątek, 9 cze 2006, 21:45

a ja zgadzam sie z Fidem. Ulotki w jedno miejsce gdzies na dole. Jesli bede zainteresowany to sobie wezme jedna, dwie, tysiac. Po co maja sie walac pod drzwiami, na schodach, klamkach itd itp.

Reklamowki jak jehowcy, nie mile widziane :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Arkadiusz K » poniedziałek, 12 cze 2006, 15:37

Zgadzam się z opinią, że spam trzeba tępić. Poblemem jest sposób. Kolejny specorgan ograniczający nasze prawo prywatności?? To jest przesada. Nie podoba mi się to.
Arkadiusz K
V.I.P
 
Posty: 465
Dołączył(a): sobota, 10 cze 2006, 13:21
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: 50 tys. zł kary za spam

Postprzez Purple Rose » niedziela, 18 cze 2006, 15:29

DeeJay napisał(a):Rządowa propozycja: 50 tys. zł kary za spam
07.04.2006

Rząd planuje wprowadzenie ustawy, która ograniczałaby wysyłanie spamów.

Na wysyłających nakładane byłyby kary - nawet do 50 tys. zł. Dopuszcza się też możliwość przeszukania mieszkania bez nakazu prokuratora, informuje "Gazeta Prawna".

Ministerstwo Transportu i Budownictwa opracowało założenia do ustawy, mającej przeciwdziałać przesyłaniu niezamówionych przez odbiorców informacji handlowych.

Nowe rozwiązania budzą ogromne kontrowersje oraz sprzeciw branży telekomunikacyjnej i informatycznej. Zakładają powołanie kolejnego specorganu - inspekcji telekomunikacyjnej, która miałaby bardzo szerokie uprawnienia, w tym - do przeszukiwania prywatnych mieszkań.

Nadawców spamów czekałyby drakońskie kary pieniężne, które byłyby natychmiast wykonalne. Za spam uznawano by nie tylko informacje handlowe, ale również np. tzw. łańcuszki szczęścia oraz niechcianą korespondencję wysyłaną w ramach czatów i komunikatorów internetowych.

wirtualnemedia.pl



Uhuhu .. w takim razie strzeżcie się spamiacze :P !
Avatar użytkownika
Purple Rose
Rozgrzewa się
 
Posty: 21
Dołączył(a): niedziela, 18 cze 2006, 14:57

Postprzez Flo_ » niedziela, 18 cze 2006, 15:31

jestes na dobrej drodze zeby dolaczyc :lol:
Flo_
 

Postprzez FiDo » niedziela, 18 cze 2006, 15:38

Flo_ napisał(a):jestes na dobrej drodze zeby dolaczyc :lol:


niektorzy nie zauwazaja roznicy miedzy spamem a floodem ;P
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Flo_ » niedziela, 18 cze 2006, 16:01

FiDo napisał(a):
Flo_ napisał(a):jestes na dobrej drodze zeby dolaczyc :lol:


niektorzy nie zauwazaja roznicy miedzy spamem a floodem ;P


dla mnie ta osoba i spamuje i flooduje :)

Spamuje bo odswieza stare tematy a flooduje bo jest w kazdym temacie :P
Flo_
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości