....trzeba bedzie pójśc i spróbować pizzy bo jeszcze tam nie byłam

yennefer napisał(a):FiDo napisał(a):niech tylko zawitam w Kolobrzegu. kto idzie ze mna na pizze?
no niech ja tylko zawitam do K-gu... moge z Toba isc![]()
fajna sprawa, juz dawno nie bylam w Belli

Achaja napisał(a):Budyn napisał(a):kamcia napisał(a): Szczególnie UFO
Tez polecam naprawde dobra byla ta pizza a jaka syconca
a z czym ta pizza
pyyycha, dopóki się nie zagląda do środka pizzy

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości