Zapiski rozmów warszawskiej policji

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez BorowikPL » niedziela, 9 kwi 2006, 16:14

Wstyd sie przyznać ale trzeba, to są struże pożądku w naszym kraju. Cóż kiedyś się mowiło ,, niechciało się nosić teczki, trzeba teraz targać skrzyneczki" albo zostać policjantem :?
Avatar użytkownika
BorowikPL
Rozgrzewa się
 
Posty: 21
Dołączył(a): niedziela, 9 kwi 2006, 15:34

Postprzez hefajstos » poniedziałek, 10 kwi 2006, 13:38

Ja też kiedyś miałem nieprzyjemność być na policji.Policjant w maszynopisie nawalił tyle błędów ortograficznych,że nawet uczniowie w podstawówce mniej robią.
hefajstos
Dyskutant
 
Posty: 187
Dołączył(a): piątek, 7 kwi 2006, 16:38

Postprzez qrczak » poniedziałek, 10 kwi 2006, 13:46

struże pożądku




Cóż kiedyś się mowiło ,, niechciało się nosić teczki, trzeba teraz targać skrzyneczki" albo zostać policjantem :?



To już chyba wiesz co będziesz w przyszłości robił. :wink:
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez rewo » poniedziałek, 10 kwi 2006, 14:28

za mocne:)
Avatar użytkownika
rewo
Dyskutant
 
Posty: 148
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 01:13
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez hefajstos » poniedziałek, 10 kwi 2006, 16:29

Ale to cała smutna prawda.Jeszcze za poprzednich przepisów tzn.wymagań jakie stawiano policjantom(egzaminy) zaledwie kilka procent przechodzilo je pomyślnie.Ministerstwo się połapało,że jak tak dalej będzie to nikt nie będzie pracował w policji.Dostosowano więc poziom egzaminów do możliwości intelektualnych przyszłych policjantów. :lol:
hefajstos
Dyskutant
 
Posty: 187
Dołączył(a): piątek, 7 kwi 2006, 16:38

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości