zgodze się z tym, bo jak mam kochać coś co wzbudza we mnie wstręt (nie nawiązuje do turpistów), skoro to co dla mnie jest przyjemne, miłe, koi oczy, mogę pokochać, bo wiem, że ma to jakąś wartość, która wzbudza we mnie przyjemne uczucie jakim niekoniecznie jest miłość.Szaman napisał(a):w/g św Tomasz "nie dlatego coś jest piękne, że my to kochamy, lecz dlatego kochamy, że coś jest piękne i dobre"
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości