Najlepszego wszystkim Pana :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez kurczaczek » piątek, 10 mar 2006, 21:54

Najlepszego! :)
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez Morland » piątek, 10 mar 2006, 22:05

0wn4g3 napisał(a):
tOmi napisał(a):chuck dzisiaj obchodzi swoje 66urodziny :D :D :D


Więc za 600 lat nastąpi koniec świata ;)

przepraszam za offtop, ale koniec świata nastąpi 6 czerwca br. otóż owego dnia data zostanie zapisana w następującym formacie - 06.06.06... po zignorowaniu zer zostaną nam trzy szóstki - 666 i koniec świata gotowy :P biorąc jeszcze pod uwagę, że nastąpi to we wtorek (drugi dzień tygodnia) w drugim tysiącleciu naszej ery oraz to, że 2 to liczba symbolizująca chaos nie trzeba dłużej się nad tym zastanawiać :P
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez yennefer » piątek, 10 mar 2006, 22:30

ekhm, no wlasnie, jaki dzien faceta? kto w ogole wymyślił, ze męzczyżni maja swoj dzien oficjalny 2 razy w roku? pfffff :twisted:
ale zeby nie bylo, ze nie bylo :P wszystkiego naj, drodzy panowie 8)
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Sędzia Czesław » piątek, 10 mar 2006, 22:43

yennefer napisał(a):ekhm, no wlasnie, jaki dzien faceta? kto w ogole wymyślił, ze męzczyżni maja swoj dzien oficjalny 2 razy w roku? pfffff :twisted:
ale zeby nie bylo, ze nie bylo :P wszystkiego naj, drodzy panowie 8)


No mi się też wydaje, że z tym dniem chłopaka teraz, to coś nie pykło
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Postprzez RaCiK » piątek, 10 mar 2006, 22:57

Też się zdziwiłem, że to dzisiaj. Rano czytam sms'a z życzeniami... Po chwili biegnę do kuchni, patrzę w kalendarz i co widzę? Napis : " 40 męczenników" :lol:
Avatar użytkownika
RaCiK
Mistrz klawiatury
 
Posty: 354
Dołączył(a): niedziela, 14 mar 2004, 21:05
Lokalizacja: zza7gór,7mórz,7lasów

Postprzez Olcia » piątek, 10 mar 2006, 23:03

najlepszego wszystkim panom życzę :* :D
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez grax » piątek, 10 mar 2006, 23:26

dziekoweczka wszytkim Paniom! :D
Avatar użytkownika
grax
Dyskutant
 
Posty: 169
Dołączył(a): poniedziałek, 23 cze 2003, 11:06
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Mariol » sobota, 11 mar 2006, 10:45

Dużo zdrówka, szczęścia, i pieniążków, które na Nas (wasze drogie Kobiety) będziecie mogli wydawać... :D

:przytul: :drunk:
Mariol
 

Postprzez kulA » sobota, 11 mar 2006, 12:25

Mariol napisał(a):Dużo zdrówka, szczęścia, i pieniążków, które na Nas (wasze drogie Kobiety) będziecie mogli wydawać... :D

:przytul: :drunk:

coz za piekne zyczenia :lol: :lol:
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Mariol » sobota, 11 mar 2006, 12:39

kulA napisał(a):
Mariol napisał(a):Dużo zdrówka, szczęścia, i pieniążków, które na Nas (wasze drogie Kobiety) będziecie mogli wydawać... :D

:przytul: :drunk:

coz za piekne zyczenia :lol: :lol:

Wiedziałam, że sie spodobają... :D
Mariol
 

Postprzez Budyn » sobota, 11 mar 2006, 12:43

bo sa naprawde dobre :)
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez kulA » sobota, 11 mar 2006, 13:50

Budyn napisał(a):bo sa naprawde dobre :)

i takie bezinteresowne, prosto z serca :lol:
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości