
SatH^Raa napisał(a):DeeJay napisał(a):Flo teraz w marcowym
...kiedy Mafi...

SatH^Raa napisał(a):Mafi napisał(a):SatH^Raa napisał(a):DeeJay napisał(a):Flo teraz w marcowym
...kiedy Mafi...
Kurde, chciałam udawać, że tego nie widze... No nie, chłopaki wyżej to rozumiem- powiedzmy, ale Ty?![]()
Teraz to mi głupio
Ja tylko prostuje treść wypowiedzi.
za dużo kompleksów, koniec tematu
chociaż z tym różowym tłem nie najgorszy pomysł... tak jak zdj. Dody Elektrody- fajowe było z ty 'rożowawym tłem' 
wróćmy do temtu przewodniego
dzięki
ale to też było pytanie retoryczne 
Mafi napisał(a):Sath, widzisz i nie grzmisz
'Temat zszedł na inny temat'...
Ja się nie nadaję, kto by mnie tam chciał oglądać![]()
Chłopaki, dajcie spokójwróćmy do temtu przewodniego

no ale nic....

I zwróćcie uwage na to, jak duza jest to reklama i za jak małe pieniądze ( roczne czesne dla takiej korporacji to jjest nic)
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości