Skandal w VIII LO w Gdyni

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Didi » środa, 1 mar 2006, 13:06

trwaja rozmowy moze w maju bedzie wtedy tak kolorowo rozowo...:D
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Mafi » środa, 1 mar 2006, 13:07

SatH^Raa napisał(a):
DeeJay napisał(a):Flo teraz w marcowym :)

...kiedy Mafi... :twisted:


Kurde, chciałam udawać, że tego nie widze... No nie, chłopaki wyżej to rozumiem- powiedzmy, ale Ty? :oops:
Teraz to mi głupio :roll:
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Flo » środa, 1 mar 2006, 13:08

ale Mafi nie am byc w rozowym bleee, ma byc bez niczego :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Mafi » środa, 1 mar 2006, 13:12

SatH^Raa napisał(a):
Mafi napisał(a):
SatH^Raa napisał(a):
DeeJay napisał(a):Flo teraz w marcowym :)

...kiedy Mafi... :twisted:


Kurde, chciałam udawać, że tego nie widze... No nie, chłopaki wyżej to rozumiem- powiedzmy, ale Ty? :oops:
Teraz to mi głupio :roll:

Ja tylko prostuje treść wypowiedzi.


Czyjej wypowiedzi? Bo ja tylko zadałam pytanie... do tego retoryczne :)
I nie prostuj już nic więcej lepiej ;p


Edit: dementuję plotki, nie brałam udziału w żadnej sesyji ;p za dużo kompleksów, koniec tematu ;p chociaż z tym różowym tłem nie najgorszy pomysł... tak jak zdj. Dody Elektrody- fajowe było z ty 'rożowawym tłem' :)
Ostatnio edytowano środa, 1 mar 2006, 13:17 przez Mafi, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Flo » środa, 1 mar 2006, 13:14

Mafi ile wzielas za sesje? Ile z tego bedzie czekolad? ;D
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Hayes » środa, 1 mar 2006, 13:15

a może mafi pokaże swoją fote :wink: .... to zrecenzujemy czy się nadaje do następnego numeru :lol:
Avatar użytkownika
Hayes
Dyskutant
 
Posty: 162
Dołączył(a): piątek, 3 lut 2006, 19:55
Lokalizacja: Starówka

Postprzez Flo » środa, 1 mar 2006, 13:24

Hayes napisał(a):a może mafi pokaże swoją fote :wink: .... to zrecenzujemy czy się nadaje do następnego numeru :lol:


nie jestes miarodajnym recenzentem :) Nadaje sie
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Mafi » środa, 1 mar 2006, 13:28

Sath, widzisz i nie grzmisz :)
'Temat zszedł na inny temat'...
Ja się nie nadaję, kto by mnie tam chciał oglądać :twisted:
Chłopaki, dajcie spokój ;p wróćmy do temtu przewodniego :)



Flo :lol: dzięki ;p ale to też było pytanie retoryczne ;)
Ostatnio edytowano środa, 1 mar 2006, 13:31 przez Mafi, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Flo » środa, 1 mar 2006, 13:30

Mafi napisał(a):Sath, widzisz i nie grzmisz :)
'Temat zszedł na inny temat'...
Ja się nie nadaję, kto by mnie tam chciał oglądać :twisted:
Chłopaki, dajcie spokój ;p wróćmy do temtu przewodniego :)


emeryci i rencisci :P
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Hayes » środa, 1 mar 2006, 13:34

coś mi się pomyliło czy temat przeniesiono :? no ale nic....
własnie temat przewodni... dziewczyna mogła chyba zrobić to zaraz po maturze i wtedy skończyłaby prestiżowe liceum, chociaż tak też na tym źle nie wyjdzie bo ktoś ją zauważy :)
Avatar użytkownika
Hayes
Dyskutant
 
Posty: 162
Dołączył(a): piątek, 3 lut 2006, 19:55
Lokalizacja: Starówka

Postprzez Koala » środa, 1 mar 2006, 14:27

a to była licealistka z katolickiego liceum? za dużo RM i TVTRVAM
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez Martius » środa, 1 mar 2006, 15:14

Zachowanie dyrektora szkoły, co najmniej dziwne, a uzasadnianie swojej decyzji niemoralnością jest raczej nie na miejscu...
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez Nash Johnson » środa, 1 mar 2006, 16:10

No to sobie PLAYBOY zrobół reklamę :) I zwróćcie uwage na to, jak duza jest to reklama i za jak małe pieniądze ( roczne czesne dla takiej korporacji to jjest nic)
Sprzedaz marcowego PLAYBOY'a na pewno baaaaaaaaaaardzo wzrośnie!
Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

Postprzez rysio » środa, 1 mar 2006, 16:47

Hayes napisał(a):ja myśle że ona wyjdzie na tym jeszcze lepiej :) zna już naczelnego...a Marcin Meller jest dość wpływową osobą :) i on jej pomoże.

nogi rozłożyć????... co ty gadasz w czym jej ma pomoc?
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości