bo racja to byl przenosnia
co do pooprzedniej wypwedzi ktos mądrze napisal kiedys mozesz sie uczyc i znalsc sobie mila posadke na etaciku i nie ryzykowac nieczym albo zaryzykowac i zostac wlascicielem miejsca gdzie takie osobki pracuja Ktora opcja jest dal ciebie dogodniejsza bo ja raczej bym wolal ta 2ga
