Cel naszego istnienia ...

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez r00t » środa, 22 lut 2006, 22:05

MagdaLena napisał(a):trzeba przede wszystkim wiedzieć co chce się w życiu osiągnąć, stawiać cele i do nich dążyć... niektórzy zbyt wiele czasu spędzają nad zastanawianiem się, rozmyślaniem, a ich niezdecydowanie prowadzi do upadku w konsekwencji, bo gdzieś po drodze zaczynają się użalać nad sobą i koło się zamyka.. Cel istnienia - dobry temat dla fanów marihuany.


...powiem tak: dobrze gadasz :) zgadzam się w 100%

a co do celu istnienia... ja jestem zdania że czasami można o nim pomyśleć... gdzieś w przerwie między realizacją kolejnych etapów dążenia do celu...

grunt to równowaga... <- takie ogólne stwierdzenie...
Avatar użytkownika
r00t
Administrator
 
Posty: 1115
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Vin » środa, 22 lut 2006, 22:09

Ja to jestem popaprana.
Do dziś nie wiem czego chcę.
Zazdroszczę facetom zdecydowania i stanowczości.
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez MagdaLena » środa, 22 lut 2006, 22:12

facetom? co ma płeć do tego????!!!!!
MagdaLena
Bywalec
 
Posty: 29
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:54
Lokalizacja: z lat 70-tych

Postprzez Vin » środa, 22 lut 2006, 22:13

Nie wiem co ma płeć do tego.
Nie znam żadnej stanowczej i konsekwentenej kobiety.
Koleżanki też mam popaprane.
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości