BrathSabbath napisał(a):no bo widzisz to jest tak ze mam umowe na dwa lata... po za tym to umowa moich rodziców sam za to nie płacę <zazwyczaj> wiec w ogóle jestem w super sytuacji tylko... ze oferta jest do dupy.. dla tego jestem niezadowolony... po za tym licze ze po tych dwuch latach zaproponują mi coś ciekawego...Nash Johnson napisał(a):HEH! Sabath? masz "od prawiedwoch!! lat" i "!!jak na razie!!" nie jkestes zadowolony? to na co ty czekasz
![]()
To badz gotowy na to ze sie mozesz przeliczyc

dwoch!! lat" i "!!jak na razie!!" nie jkestes zadowolony? to na co ty czekasz


