Abonamenty GSM

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez astic » środa, 15 lut 2006, 21:33

BrathSabbath napisał(a):
Nash Johnson napisał(a):HEH! Sabath? masz "od prawie !!dwoch!! lat" i "!!jak na razie!!" nie jkestes zadowolony? to na co ty czekasz ?? :shock:
no bo widzisz to jest tak ze mam umowe na dwa lata... po za tym to umowa moich rodziców sam za to nie płacę <zazwyczaj> wiec w ogóle jestem w super sytuacji tylko... ze oferta jest do dupy.. dla tego jestem niezadowolony... po za tym licze ze po tych dwuch latach zaproponują mi coś ciekawego...


To badz gotowy na to ze sie mozesz przeliczyc
Avatar użytkownika
astic
Mistrz klawiatury
 
Posty: 330
Dołączył(a): niedziela, 30 sty 2005, 12:50
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 1821978

Postprzez Palacz Xthc » czwartek, 16 lut 2006, 07:20

Ja bym Ci proponował poczekać jeszcze 3 miechy bo wtedy na Polski rynek wchodzi czwarty operator Netia . A jak chcesz dobrą oferte to mam do oddania abonament w erze 20zł z vat -40min numeru nikt nie zna.
Palacz Xthc
 

Postprzez Budyn » czwartek, 16 lut 2006, 09:34

a ja mam popa od 5 lat i tez jestem zadowolony i aktualnie se k700i :P
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez myśliwiec » czwartek, 16 lut 2006, 12:38

astic napisał(a):
rysio napisał(a):
astic napisał(a):ERA
Osobiście polecam
Orange
Plus


które polecasz? bo nie jest do konca jasne: era czy orange?
a no i najwazniejsze - dlaczego polecasz?

Faktycznie polecałem ere. Dlaczego no coz sam uzywam od 4 lat a oferty naprawde maja rewelacyjne i dobre aparaty taka jest przynajmiej moja opinia bylem w plusie i dawnej idei i najlepiej wypada era

era ma slabe pole
w kiblu juz sie nie pogada
plusa polecam - od lat najlepsze pole ;)
z orange tez problem zwlaszcza w podczelu
myśliwiec
Mistrz klawiatury
 
Posty: 357
Dołączył(a): wtorek, 23 wrz 2003, 16:24

Postprzez astic » czwartek, 16 lut 2006, 13:40

myśliwiec napisał(a):
astic napisał(a):
rysio napisał(a):
astic napisał(a):ERA
Osobiście polecam
Orange
Plus


które polecasz? bo nie jest do konca jasne: era czy orange?
a no i najwazniejsze - dlaczego polecasz?

Faktycznie polecałem ere. Dlaczego no coz sam uzywam od 4 lat a oferty naprawde maja rewelacyjne i dobre aparaty taka jest przynajmiej moja opinia bylem w plusie i dawnej idei i najlepiej wypada era

era ma slabe pole
w kiblu juz sie nie pogada
plusa polecam - od lat najlepsze pole ;)
z orange tez problem zwlaszcza w podczelu


Hmmm nie wiem może mieszkasz w jakimś bunkrze bo w mojej łaziec, pokoju, balkonie, kuchni czy piwnicy jest zasięg i to bardzo dobry może masz słaby aparat albo uszkodzony ?
Avatar użytkownika
astic
Mistrz klawiatury
 
Posty: 330
Dołączył(a): niedziela, 30 sty 2005, 12:50
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 1821978

Postprzez PIOTRGAN » niedziela, 19 lut 2006, 00:28

mi orange pod domem nadajnik strzelił więc nie mam problemów :)

a jesli chodzi o PRE PAID to powoli się zniechęcam do POPA :(
Avatar użytkownika
PIOTRGAN
Ważniak
 
Posty: 250
Dołączył(a): środa, 23 lis 2005, 22:06
Lokalizacja: Z POD MIASTA

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 11 gości