Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.
przez ZAINTERESOWANA » sobota, 4 lut 2006, 09:54
I co, kogoś coś zaatakowało?

-

ZAINTERESOWANA
- Mieszka tu
-
- Posty: 956
- Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
- Lokalizacja: Kołobrzeg
przez Basketman » sobota, 4 lut 2006, 10:37
Uri napisał(a):ewe napisał(a):I tak jak w życiu -patrzcie gdzie wchodzicie i co otwieracie!
jazz jackrabbit!

anyways - ja mam antyvir włączony 24/7
Ma ktoś legalnie załatwić tę gierkę?

Przy niej raczkowałem
A co do wirusa..
A Rutinoscorbin, brałeś?
-
Basketman
- V.I.P
-
- Posty: 424
- Dołączył(a): wtorek, 17 cze 2003, 14:08
przez kurczaczek » sobota, 4 lut 2006, 12:26
Mnie tam żadna Kamasutra nie zaatakowała

-

kurczaczek
- Terminator
-
- Posty: 768
- Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
- Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
- Gadu-Gadu: 2785812
- Skype: kurczaczek.
przez cichy » sobota, 4 lut 2006, 13:03
-

cichy
- Rycerz forum
-
- Posty: 1115
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
- Lokalizacja: nibylandia
- Gadu-Gadu: 2025499
przez kurczaczek » sobota, 4 lut 2006, 13:09
Nie prawda

Nie ma na to zadnych dowodow

-

kurczaczek
- Terminator
-
- Posty: 768
- Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
- Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
- Gadu-Gadu: 2785812
- Skype: kurczaczek.
Powrót do :: hydepark
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości