kamila napisał(a):zrobiłam tak i nie pomogło, kurcze..pastor napisał(a):DeeJay napisał(a):obrazki sie nie laduja:/
prawy na napis "Image" jezeli uzywasz "liska" i pokaz obraz...no i sie zaladuja![]()
![]()
![]()

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 6 gości