Dekonspiracja ludzikow z forum

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez cichy » czwartek, 5 sty 2006, 20:02

Baltazar Gąbka napisał(a):Ola i jej ukochany wujek :twisted: :D
::obrazek::

ona ladna, on brzydki...aaaa jak Olu moglas, zdradzilas mnie :evil: z Florkiem :cry: :P
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez Olcia » czwartek, 5 sty 2006, 20:02

cichy napisał(a):
Baltazar Gąbka napisał(a):Ola i jej ukochany wujek :twisted: :D
::obrazek::

ona ladna, on brzydki...aaaa jak Olu moglas, zdradzilas mnie :evil: z Florkiem :cry: :P


oj.. misiu, ale to tylko mój wujek :twisted:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Olcia » czwartek, 5 sty 2006, 20:05

WZT napisał(a):A macie moze zdjecie jak FLo tanczy z sciana????

niestety nie :twisted: a wielka szkoda..
choć zdjęcia by Ci nie pokazały jak Wojtek pięknie się wyginał w rytmie piosenki "What's in it for me" :twisted:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez FiDo » czwartek, 5 sty 2006, 20:07

cichy napisał(a):
Baltazar Gąbka napisał(a):Ola i jej ukochany wujek :twisted: :D
::obrazek::

ona ladna, on brzydki...aaaa jak Olu moglas, zdradzilas mnie :evil: z Florkiem :cry: :P


ja o czyms nie wiem? :twisted:
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Mariol » czwartek, 5 sty 2006, 20:14

olkakg napisał(a):
WZT napisał(a):A macie moze zdjecie jak FLo tanczy z sciana????

niestety nie :twisted: a wielka szkoda..
choć zdjęcia by Ci nie pokazały jak Wojtek pięknie się wyginał w rytmie piosenki "What's in it for me" :twisted:


Dziwne... ja tego nie widziałam...
Ale za to widziałam taniec z kątem... <takim pomiędzy dwoma ścianami...> :D

cichy o ile dobrze sie orientuje to mam jednego zięcia... :D
Mariol
 

Postprzez Olcia » czwartek, 5 sty 2006, 20:15

Mariol napisał(a):
Dziwne... ja tego nie widziałam...
Ale za to widziałam taniec z kątem... <takim pomiędzy dwoma ścianami...> :D

cichy o ile dobrze sie orientuje to mam jednego zięcia... :D


mamo, ale to jest kochanek :twisted: ale cii, bo sie wszyscy dowiedzą :lol: :twisted:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez FiDo » czwartek, 5 sty 2006, 20:16

Mariol napisał(a):cichy o ile dobrze sie orientuje to mam jednego zięcia... :D


pozegnaj sie z zieciem mamuska i na przyszlosc lepiej pilnuj coreczki :P
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez cichy » czwartek, 5 sty 2006, 20:16

olkakg napisał(a):
Mariol napisał(a):
Dziwne... ja tego nie widziałam...
Ale za to widziałam taniec z kątem... <takim pomiędzy dwoma ścianami...> :D

cichy o ile dobrze sie orientuje to mam jednego zięcia... :D


mamo, ale to jest kochanek :twisted: ale cii, bo sie wszyscy dowiedzą :lol: :twisted:

no tak to moja wina, ze zgodzilem sie tylko na sex bez zobowiazan :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez Olcia » czwartek, 5 sty 2006, 20:18

cichy napisał(a):no tak to moja wina, ze zgodzilem sie tylko na sex bez zobowiazan :twisted: :twisted: :twisted:


:smiech:

oo.. i mój mężuś się na mnie obraził... Przepraszam Mariusz :*
:twisted:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez MarcinR » czwartek, 5 sty 2006, 20:47

sister szaleje :lol:
MarcinR
 

Postprzez Baltazar Gąbka » czwartek, 5 sty 2006, 22:39

olkakg napisał(a):
cichy napisał(a):
Baltazar Gąbka napisał(a):Ola i jej ukochany wujek :twisted: :D
::obrazek::

ona ladna, on brzydki...aaaa jak Olu moglas, zdradzilas mnie :evil: z Florkiem :cry: :P


oj.. misiu, ale to tylko mój wujek :twisted:


zapamietam to
Baltazar Gąbka
 

Postprzez Mariol » czwartek, 5 sty 2006, 22:52

olkakg napisał(a):mamo, ale to jest kochanek :twisted: ale cii, bo sie wszyscy dowiedzą :lol: :twisted:


ach... coż ta młodzież w dzisiejszych czasach wyprawia...

Fido napisał(a):pozegnaj sie z zieciem mamuska i na przyszlosc lepiej pilnuj coreczki


a może dałoby się to jakoś załatwić :wink: Nie chcę tracić takiego wspaniałego<:lol:> zięcia :P
Mariol
 

Postprzez FiDo » czwartek, 5 sty 2006, 23:45

Baltazar Gąbka napisał(a):
zapamietam to


i ja tez.. zarzucamy focha na nia
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez FiDo » czwartek, 5 sty 2006, 23:46

Mariol napisał(a):a może dałoby się to jakoś załatwić :wink: Nie chcę tracić takiego wspaniałego<:lol:> zięcia :P


niestety, zieciu nie wroci. ale moze chcesz meza?:P
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 9 gości