Baltazar Gąbka napisał(a):Ola i jej ukochany wujek![]()
![]()
::obrazek::
ona ladna, on brzydki...aaaa jak Olu moglas, zdradzilas mnie
z Florkiem

olkakg napisał(a):WZT napisał(a):A macie moze zdjecie jak FLo tanczy z sciana????
niestety niea wielka szkoda..
choć zdjęcia by Ci nie pokazały jak Wojtek pięknie się wyginał w rytmie piosenki "What's in it for me"

Mariol napisał(a):
Dziwne... ja tego nie widziałam...
Ale za to widziałam taniec z kątem... <takim pomiędzy dwoma ścianami...>![]()
cichy o ile dobrze sie orientuje to mam jednego zięcia...
ale cii, bo sie wszyscy dowiedzą

olkakg napisał(a):Mariol napisał(a):
Dziwne... ja tego nie widziałam...
Ale za to widziałam taniec z kątem... <takim pomiędzy dwoma ścianami...>![]()
cichy o ile dobrze sie orientuje to mam jednego zięcia...
mamo, ale to jest kochanekale cii, bo sie wszyscy dowiedzą
![]()

olkakg napisał(a):mamo, ale to jest kochanekale cii, bo sie wszyscy dowiedzą
![]()
Fido napisał(a):pozegnaj sie z zieciem mamuska i na przyszlosc lepiej pilnuj coreczki
Nie chcę tracić takiego wspaniałego<:lol:> zięcia 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 9 gości