Mariol napisał(a):Niech no tylko ciebie siedzacego na schodach zobaczę...

Mariol napisał(a): Maturzyści
Do kiedy trzeba wystawić propozycje ocen, a do kiedy właściwe końcowe oceny...
az mi sie slabo robi


Sędzia Czesław napisał(a):Macie racje, lecz z drugiej strony. ..Schody nie są do siedzienia, ale boisko jest do grania. Każdy ma swoje racje. Lecz nie wydaje mi się, że tak często ktoś w łeb dostaje, częściej w nogi

.Y. napisał(a): A tak w ogole to chyba dzisiaj ktos musi oddac bibliografie.. Coo?
ale jak sie okazalo kazda z polonistek uwaza ze bibliografia powinna wygladac inaczej
i kogo tu sie sluchac? 
Peny napisał(a):Sędzia Czesław napisał(a):Macie racje, lecz z drugiej strony. ..Schody nie są do siedzienia, ale boisko jest do grania. Każdy ma swoje racje. Lecz nie wydaje mi się, że tak często ktoś w łeb dostaje, częściej w nogi
Jeszcze nie wiesz, ze to jest właśnie Kopernik?
Tu wszystko jest inaczej
Y, MeYa, Edit: robimy spotkanie klasowe jakos w swieta?![]()
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości