1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Sędzia Czesław » sobota, 1 kwi 2006, 21:44

Macie racje, lecz z drugiej strony. ..Schody nie są do siedzienia, ale boisko jest do grania. Każdy ma swoje racje. Lecz nie wydaje mi się, że tak często ktoś w łeb dostaje, częściej w nogi
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Postprzez Mariol » sobota, 1 kwi 2006, 22:09

Sędzia Czesław napisał(a):Macie racje, lecz z drugiej strony. ..Schody nie są do siedzienia, ale boisko jest do grania. Każdy ma swoje racje. Lecz nie wydaje mi się, że tak często ktoś w łeb dostaje, częściej w nogi

Niech no tylko ciebie siedzacego na schodach zobaczę... :P
Mariol
 

Postprzez Sędzia Czesław » niedziela, 2 kwi 2006, 12:15

Mariol napisał(a):Niech no tylko ciebie siedzacego na schodach zobaczę... :P

To co? Strącisz mnie piłką? :P
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Postprzez Mariol » niedziela, 2 kwi 2006, 13:32

Sędzia Czesław napisał(a):
Mariol napisał(a):Niech no tylko ciebie siedzacego na schodach zobaczę... :P

To co? Strącisz mnie piłką? :P


:twisted: :twisted: gorzej... :twisted: :twisted:

:wink:

Nie no bez przesady... ja łagodne dziecko jestem...
Mariol
 

Postprzez Sędzia Czesław » niedziela, 2 kwi 2006, 13:36

Oj.. A będzie bolało?
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Postprzez Mariol » niedziela, 2 kwi 2006, 22:06

Sędzia Czesław napisał(a):Oj.. A będzie bolało?


Pomyślimy... :P

Maturzyści
Do kiedy trzeba wystawić propozycje ocen, a do kiedy właściwe końcowe oceny...??
Mariol
 

Postprzez redlovebloodgirl » niedziela, 2 kwi 2006, 22:13

Mariol napisał(a): Maturzyści
Do kiedy trzeba wystawić propozycje ocen, a do kiedy właściwe końcowe oceny...??


jak to brzmi :cool2: az mi sie slabo robi :cry:
propozycje do wtorku....a oceny koncowe chyba do swiat....ups :huh:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Sędzia Czesław » niedziela, 2 kwi 2006, 22:35

No tak. Niedługo nas opuszczacie trzecioklasiści (bardziej trzecioklasistki), szkoda. Bedę o was pamiętał...z myślą o sobie za rok :(
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Postprzez Peny » poniedziałek, 3 kwi 2006, 08:21

Sędzia Czesław napisał(a):Macie racje, lecz z drugiej strony. ..Schody nie są do siedzienia, ale boisko jest do grania. Każdy ma swoje racje. Lecz nie wydaje mi się, że tak często ktoś w łeb dostaje, częściej w nogi

Jeszcze nie wiesz, ze to jest właśnie Kopernik? ;)

Tu wszystko jest inaczej ;P

Y, MeYa, Edit: robimy spotkanie klasowe jakos w swieta? :roll: :)
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez .Y. » poniedziałek, 3 kwi 2006, 09:00

Alez oczywiscie! :D Tego mi brakowalo... ;)

A tak w ogole to chyba dzisiaj ktos musi oddac bibliografie.. Coo? :>
Avatar użytkownika
.Y.
Coś tam napisał
 
Posty: 65
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2005, 15:52
Lokalizacja: z nikąd

Postprzez redlovebloodgirl » poniedziałek, 3 kwi 2006, 13:24

.Y. napisał(a): A tak w ogole to chyba dzisiaj ktos musi oddac bibliografie.. Coo? :>


dopiero jutroooo :P ale jak sie okazalo kazda z polonistek uwaza ze bibliografia powinna wygladac inaczej :? i kogo tu sie sluchac? :cry:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez MeYa » poniedziałek, 3 kwi 2006, 16:17

Peny napisał(a):
Sędzia Czesław napisał(a):Macie racje, lecz z drugiej strony. ..Schody nie są do siedzienia, ale boisko jest do grania. Każdy ma swoje racje. Lecz nie wydaje mi się, że tak często ktoś w łeb dostaje, częściej w nogi

Jeszcze nie wiesz, ze to jest właśnie Kopernik? ;)

Tu wszystko jest inaczej ;P

Y, MeYa, Edit: robimy spotkanie klasowe jakos w swieta? :roll: :)


chyba Adit a nie Edit :P :lol:
robimy, robimy tylko gdzie....witraz??
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez kamila » wtorek, 4 kwi 2006, 16:01

johny_r: mógłbyś się ze mnie nie nabijać? :P
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Olcia » piątek, 7 kwi 2006, 16:24

a teraz taka mała prowokacja :twisted:


co tam maturzyści... już niedługo matura...ile to jeszcze? 3 tygodnie? :twisted:


"hura hura.. to dzisiaj matura" :gwizd:
:twisted:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości