1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Morland » niedziela, 20 mar 2005, 13:42

Sylwia napisał(a):
darek.kg napisał(a):Szkoda że tam nie poszedłem ;)

i prawidłowo, że żałujesz ;)

Muszę powiedzieć, co sądzę o Twoim podejściu, Sylwio. Gdybym miał możliwość jeszcze raz wybrać sobie szkołę, z pewnością... nie zmieniłbym mojej decyzji :P
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez Sylwia » niedziela, 20 mar 2005, 13:48

to tak, jak ja :D za niepowtarzalny klimat.
Avatar użytkownika
Sylwia
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 19:22

Postprzez MeYa » niedziela, 20 mar 2005, 14:25

kamila napisał(a):Wiec moja profesor rzekła, iz na przedstawienich mają być te klasy, które się w to angażują, ale znajac życie znajdą się na sali również klasy 'trzecie', czyli te które nic nie robią :wink:


jak to nic nie robimy co???wypraszam sobie.... :lol: :lol:
a kto szlaki przeciera?? (wtajemniczeni widza o co chodzi :twisted: :twisted: )
a kto robil przez pol roku spektakl 'otchlan' jak nie MY :)
a kto.....yyyy....eeee....no co tam jeszcze...oo a dni europy??
hmm....no.....i jeszcze moznaby dluuugo wymieniac co my robimy dla mlodszych klas i dla szkoly :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

no to jak w koncu bedzie wygladal ten dzien teatru??
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Peny » niedziela, 20 mar 2005, 15:04

Mam prosbe do 1 e... wezcie jakas porzadna dekoracje zrobcie sali... taka teatralna..a nie soczyscie pomaranczowe i zeilone jajka ;) :P
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez kamila » niedziela, 20 mar 2005, 17:24

klasy 'trzecie' jak widać wstawiłam w =>'' , zatem nie chodziło mi o klasy trzecie [maturalne]w dosłownym znaczeniu tego słowa :)

Łukasz, Kordian rullezzz :mg: , hyhy.
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Peny » niedziela, 20 mar 2005, 17:56

kurcze.. blad.. miala byc 1 a a nie 1 e.. soory.. :oops:

wiec ladnie prosze udekorowac sale numer 14 :)
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez yennefer » niedziela, 20 mar 2005, 17:59

MeYa napisał(a):
kamila napisał(a):Wiec moja profesor rzekła, iz na przedstawienich mają być te klasy, które się w to angażują, ale znajac życie znajdą się na sali również klasy 'trzecie', czyli te które nic nie robią :wink:


a kto szlaki przeciera?? (wtajemniczeni widza o co chodzi :twisted: :twisted: )
a kto robil przez pol roku spektakl 'otchlan' jak nie MY :)
??



hm... co do przecierania szlakow - to nastapilo to duzo wczesniej :twisted:
a co do "otchlani" to nie mozna zapomianc, iz caly projekt zostal opracowany przez 4E (scenariusz, muzyka, rezyseria, glowni aktorzy - ze tak nieskromnie wspomne :D )
no ale niech bedzie, ze wy podazaliscie ta sciezka i ksztaltowaliscie owe szlaki :spoko: :P
swoja droga jestem ciekawa czy pani Madzia zamierza zorganizowac jeszcze jakies przedstawienie? bo to, co ona stworzy jes skazane na sukces :twisted: :spoko:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez MeYa » niedziela, 20 mar 2005, 18:02

yennefer napisał(a):hm... co do przecierania szlakow - to nastapilo to duzo wczesniej :twisted:


i tu sie mylisz. bo to so slowa dyrektora. o nas. nie o Was :P hyhyhyhyhyhy


yennefer napisał(a):a co do "otchlani" to nie mozna zapomianc, iz caly projekt zostal opracowany przez 4E (scenariusz, muzyka, rezyseria, glowni aktorzy - ze tak nieskromnie wspomne :D :P)

ale mowa byla o klasach III aktualnych :P wiec wiesz :lol: :lol: i nie wszyscy glowni byli z 4e. ale jako ze w nim nie gralas wybaczam pomylke :lol: :lol:
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez yennefer » niedziela, 20 mar 2005, 18:57

MeYa napisał(a):ale mowa byla o klasach III aktualnych :P wiec wiesz :lol: :lol: i nie wszyscy glowni byli z 4e. ale jako ze w nim nie gralas wybaczam pomylke :lol: :lol:


hehe, nie badz taka sprytna, bo z "Otchlania" i tak bylam bardzo zwiazana, zreszta jak cala klasa, i pamietam, kto gral glowne role - fakt, jedna osoba z waszej klasy tez grala postac pierwszoplanowa :spoko:
co nie zmienia faktu, ze pozostale kreacje nalezaly do naszej klasy :brawo:
ale nie licytujmy sie, kto mial wieksze zaslugi - kazdy wie swoje :D :P

[ Dodano: 2005-03-20, 18:59 ]
Sylwia napisał(a):
darek.kg napisał(a):Szkoda że tam nie poszedłem ;)

i prawidłowo, że żałujesz ;)


prawidlowa postawa (i darka.kg i Sylwii) :brawo: :lol:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Peny » niedziela, 20 mar 2005, 19:00

Mrta.. daj spokoj, nie licytujcie sie .. my przeciez nigdy nie bedziemy 4 e ;) :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez MeYa » niedziela, 20 mar 2005, 19:09

Peny napisał(a):Mrta.. daj spokoj, nie licytujcie sie .. my przeciez nigdy nie bedziemy 4 e ;) :lol: :lol: :lol: :lol:


Licytuj?? a przepraszam nie wiem o co chodzi :?
to bylo objasnienie a nie licytacja. wszyscy wiedza jak to wyglada....
no i ja tu nic nie mowilam o zaslugach bo nie widze potrzeby. chodzilo o to ze mowa jest o aktualnych III klasach i ze my jednak tez tam gralismy...:/ i wtracanie kto mial owe zaslugi wieksze, lepsze czy wazniejsze wydaje mi sie troche nie na miejscu bo przeciez nie o to chodzi??
Ostatnio edytowano niedziela, 20 mar 2005, 19:16 przez MeYa, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Morland » niedziela, 20 mar 2005, 19:14

Ciiiiii :zamknieteoczy:
To nie jest temat do kłótki, a ja nie lubię jak ktoś się kłóci, bo nie lubię stać bezczynnie ani opowiadać się po żadnej ze stron, jeśli obydwie są mi tak samo bliskie. Więc się nie kłóćcie :P :P :P
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez Kasia » niedziela, 20 mar 2005, 19:55

O ktorej prof Bankowska ma we wtorek i srode zajecia?
Kasia
Rozgrzewa się
 
Posty: 13
Dołączył(a): sobota, 13 wrz 2003, 15:14
Lokalizacja: stąd

Postprzez yennefer » niedziela, 20 mar 2005, 19:56

MeYa - wiecej dystansu, widze, ze za bardzo sie tym przejelas :P :wink:
po prostu, jak mowi Peny, wy nie bedziecie nigdy 4E :P - ale przeciez nic w tym zlego :wink:
popieram stanowisko Morlanda - koniec przepychanek :roll:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Rymek_Hunter » niedziela, 20 mar 2005, 20:35

Update...
post bezsensu dzięki Falbor :P
Avatar użytkownika
Rymek_Hunter
Dyskutant
 
Posty: 176
Dołączył(a): niedziela, 15 lut 2004, 23:47
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości