ptaku napisał(a):That's the way, aha aha, I like it...
...aha, aha
ptaku napisał(a):Byliście boscy![]()
nawzajem ptaku

SatH^Raa napisał(a):cichy napisał(a):dobra, zdjecia zaladowaly sie na megaupload, haslo i adres na PW
Ściągam. Jak ktoś nie chce się meczyć z megauploadem to niech się wstrzyma troszkę - przewale na ftp.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości