Mundial 2006

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez ewe » poniedziałek, 12 cze 2006, 08:08

Jak na razie najpiękniejszy mecz to wczorajszy POR - ANG. Dobrze ,że my nie trafiliśmy na Portugalię .
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez Flo » poniedziałek, 12 cze 2006, 08:40

ewe napisał(a):Jak na razie najpiękniejszy mecz to wczorajszy POR - ANG. Dobrze ,że my nie trafiliśmy na Portugalię .


trafilismy.....pomysl gdzie :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Dudette » poniedziałek, 12 cze 2006, 08:47

A mnie podobał się Argentyny z Wybrzeżem Kości Słoniowej. Zresztą wszystkie dostarczają niezłej dawki emocji... poza jednym - paradoksalnie.

Dzisiaj grają Azzuri ;)
Avatar użytkownika
Dudette
Coś tam napisał
 
Posty: 73
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 11:57
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo » poniedziałek, 12 cze 2006, 08:51

Dudette napisał(a):A mnie podobał się Argentyny z Wybrzeżem Kości Słoniowej. Zresztą wszystkie dostarczają niezłej dawki emocji... poza jednym - paradoksalnie.

Dzisiaj grają Azzuri ;)


otoz to Squadra Azzuri :twisted: Mam nadzieje ze bedzie dobry zwycieski mecz
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez ewe » poniedziałek, 12 cze 2006, 09:11

Flo napisał(a):
ewe napisał(a):Jak na razie najpiękniejszy mecz to wczorajszy POR - ANG. Dobrze ,że my nie trafiliśmy na Portugalię .


trafilismy.....pomysl gdzie :twisted:


Masz na myśli 77r. czy chodzi o 11 paźdz. 2006r.?
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez james » poniedziałek, 12 cze 2006, 09:56

Flo napisał(a):otoz to Squadra Azzuri :twisted: Mam nadzieje ze bedzie dobry zwycieski mecz


wlochow nie lubie ale musza wygrac bo nie wejdzie mi STS :twisted: :lol:
Avatar użytkownika
james
Mistrz klawiatury
 
Posty: 321
Dołączył(a): piątek, 28 paź 2005, 15:52
Lokalizacja: z dupy

Postprzez Flo » poniedziałek, 12 cze 2006, 11:18

ewe napisał(a):
Flo napisał(a):
ewe napisał(a):Jak na razie najpiękniejszy mecz to wczorajszy POR - ANG. Dobrze ,że my nie trafiliśmy na Portugalię .


trafilismy.....pomysl gdzie :twisted:


Masz na myśli 77r. czy chodzi o 11 paźdz. 2006r.?


tak chodzi o przyszlosc :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Roman » poniedziałek, 12 cze 2006, 11:45

Portugalia wolna, niedokładna, jakby rywal był mocniejszy mieliby spore kłopoty, połowa wartości drużyny to Figo - choć po pierwszych trzech minutach myślałem, że walną Angoli sześć czy siedem bramek

Iran pokazał jak się walczy, ale w drugiej części ich zdominowali

Serbia i Czarnogóra - niewiele więcej niż nasi

dziś grają Czesi
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo » poniedziałek, 12 cze 2006, 12:21

zobaczymy co pokaze Koller :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez qrczak » poniedziałek, 12 cze 2006, 13:49

Ale temat. :lol:
Wy tu wszyscy po koilei opluwacie monitory z nerwów, już prawie do rękoczynów wirtualnych dochodzi, a tymczasem w Niemczech...

Kierowca autobusu naszej reprezentacji już szuka najtańszej stacji benzynowej, w środę po meczu pojedzie zatankować autobus, piłkarze pozwijają wędki, Janas zaginął na parę dni bo CV - ki roznosił w Niemczech i na rozmowy kwalifikacyjne chodził, roboty musi szukać chłop.

Ludzie wyluzujcie, naprawdę myśleliście, że Polska z grupy wyjdzie :?: Dla naszej piłki i tak dużym sukcesem jest to, że jesteśmy po raz drugi z rzędu na mundialu.


Koleżanka widziała dzisiaj dużą kartkę wetkniętą za szybę autobusu PKS.
Na kartce był napis: "Janas. Spieprzaj dziadu". :lol:
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Didi » poniedziałek, 12 cze 2006, 14:57

potwierdzam widzialem na slupach budkach telefonicznych nawet przy poczcie kartki a4 z napisem Janas spieprzaj dziadu :)
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Arkadiusz K » poniedziałek, 12 cze 2006, 15:12

Janas ma tajną broń. Nawet kibiców i kamer na treningi nie wpuszczał.
Arkadiusz K
V.I.P
 
Posty: 465
Dołączył(a): sobota, 10 cze 2006, 13:21
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Roman » poniedziałek, 12 cze 2006, 16:33

Arkadiusz K napisał(a):Janas ma tajną broń. Nawet kibiców i kamer na treningi nie wpuszczał.


potwierdzam

jest tak tajna, że nawet Ekwadorowi jej nie pokazał
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez qrczak » poniedziałek, 12 cze 2006, 17:33

Roman napisał(a):
Arkadiusz K napisał(a):Janas ma tajną broń. Nawet kibiców i kamer na treningi nie wpuszczał.


potwierdzam

jest tak tajna, że nawet Ekwadorowi jej nie pokazał


Broń ta jest tak tajna, że nasi piłkarze nawet jej nie widzieli. Janas boi się komukolwiek tajemnicę zdradzić, żeby się nie wydało.
Po kilku latach Janas napisze książkę, w której wyjaśni całą tajemnicę tej tajnej broni. :lol:
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo » poniedziałek, 12 cze 2006, 17:41

ale Tomaszek gola zasadzil USA :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 8 gości