Dekonspiracja ludzikow z forum

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez kamila » niedziela, 11 gru 2005, 22:53

MarcinR, to myśmy Cię widziały w antidotum w piątek? (ja i Olkakg), bo już się pogubiłam :wink:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez McCool » niedziela, 11 gru 2005, 22:56

kamila napisał(a):MarcinR, to myśmy Cię widziały w antidotum w piątek? (ja i Olkakg), bo już się pogubiłam :wink:

za dużo pijesz, już Ci się dziury w mózgu robią Kamila :twisted: :lol:
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez MarcinR » niedziela, 11 gru 2005, 22:58

:) nie to nie ja :D
MarcinR
 

Postprzez kamila » niedziela, 11 gru 2005, 22:58

McCool napisał(a):
kamila napisał(a):MarcinR, to myśmy Cię widziały w antidotum w piątek? (ja i Olkakg), bo już się pogubiłam :wink:

za dużo pijesz, już Ci się dziury w mózgu robią Kamila :twisted: :lol:
hehe, nie nie, to nie tak (winny się tłumaczy :oops: ), już tam zaraz za dużo wypiłaś... :P
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Olcia » niedziela, 11 gru 2005, 23:08

kamila napisał(a):
McCool napisał(a):
kamila napisał(a):MarcinR, to myśmy Cię widziały w antidotum w piątek? (ja i Olkakg), bo już się pogubiłam :wink:

za dużo pijesz, już Ci się dziury w mózgu robią Kamila :twisted: :lol:
hehe, nie nie, to nie tak (winny się tłumaczy :oops: ), już tam zaraz za dużo wypiłaś... :P

hm.. Kamila, ciekawe komu tak ładnie pomachałyśmy :twisted:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez kamila » niedziela, 11 gru 2005, 23:09

olkakg napisał(a):hm.. Kamila, ciekawe komu tak ładnie pomachałyśmy :twisted:
nawet mi nic nie mów :lol: 8)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez MarcinR » niedziela, 11 gru 2005, 23:12

kamila napisał(a):
olkakg napisał(a):hm.. Kamila, ciekawe komu tak ładnie pomachałyśmy :twisted:
nawet mi nic nie mów :lol: 8)


:D rozumiem ze to mialo byc domnie ??
jaki to byl styl machania ?? :oops:
MarcinR
 

Postprzez Olcia » niedziela, 11 gru 2005, 23:31

MarcinR napisał(a): :D rozumiem ze to mialo byc domnie ??
jaki to byl styl machania ?? :oops:


ojj nie chcesz wiedzieć :twisted: już wole nie myśleć co ta osoba musiała sobie o nas pomyśleć 8)
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez MarcinR » niedziela, 11 gru 2005, 23:32

olkakg napisał(a):
MarcinR napisał(a): :D rozumiem ze to mialo byc domnie ??
jaki to byl styl machania ?? :oops:


ojj nie chcesz wiedzieć :twisted: już wole nie myśleć co ta osoba musiała sobie o nas pomyśleć 8)

powiedz :roll: proszzzzzeęęę
MarcinR
 

Postprzez RaCiK » poniedziałek, 19 gru 2005, 06:50

Proszę, do czego może doprowadzić brak snu :]
Zdjęcie robione ok. 4 nad ranem...
Obrazek
Avatar użytkownika
RaCiK
Mistrz klawiatury
 
Posty: 354
Dołączył(a): niedziela, 14 mar 2004, 21:05
Lokalizacja: zza7gór,7mórz,7lasów

Postprzez Adit » poniedziałek, 19 gru 2005, 10:25

RaCiK napisał(a):Proszę, do czego może doprowadzić brak snu :]
Zdjęcie robione ok. 4 nad ranem...


Racik..ja Cie prosze...nie wychodz z domu,dopoki nie zmyjesz maseczki z twarzy :P
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kamila » poniedziałek, 19 gru 2005, 11:48

artur, chcesz bym zawału dostała? :P . Chociaż muszę powiedzieć, że wyprzystojniałeś od ostatniego razu, gdy sie z Tobą widziałam :wink:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez RaCiK » poniedziałek, 19 gru 2005, 19:15

NataliaW napisał(a):O kurde......i moja mamusia się zgodziła aby córeczka poszła z Tobą na piwo.....hmm....szalona. :zdziwko: :wink:

Natalia, istnieje jeszcze coś tak takiego jak.... piękno wewnętrzne :D
Ps. Jesteś już w K-gu i nie dałaś znać ?? nununu :]
Adit napisał(a):Racik..ja Cie prosze...nie wychodz z domu,dopoki nie zmyjesz maseczki z twarzy :P

Kinga, nie masz czego się bać, jak ja wychodzę z domu to Ty śpisz, a jak wracam. to Ty zapewne otwierasz lewe oko :)
kamila napisał(a):artur, chcesz bym zawału dostała? :P . Chociaż muszę powiedzieć, że wyprzystojniałeś od ostatniego razu, gdy sie z Tobą widziałam :wink:

Ostatnim razem, to mnie widziałaś raptem 15 minut, nie oceniaj tak surowo :P
KaucZ napisał(a):omg... mam nadzieje ze nie bede tak wyglądał po tym piwie 30tego :D

Obiecuję :]
Avatar użytkownika
RaCiK
Mistrz klawiatury
 
Posty: 354
Dołączył(a): niedziela, 14 mar 2004, 21:05
Lokalizacja: zza7gór,7mórz,7lasów

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości