1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez redlovebloodgirl » sobota, 25 mar 2006, 11:35

takie male pytanie....czy mi sie wydaje czy logo szkoly na stronie internetowej zostalo zmienione? :? nie na czasie sie czuje :P
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Nash Johnson » sobota, 25 mar 2006, 14:15

Jak wam sie podobały przedstawienia?
Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

Postprzez Sędzia Czesław » sobota, 25 mar 2006, 23:07

redlovebloodgirl napisał(a):takie male pytanie....czy mi sie wydaje czy logo szkoly na stronie internetowej zostalo zmienione? :? nie na czasie sie czuje :P

Aż zajrzałem, i rzeczywiście, zmieniło się. Według mnie niepotrzebnie, wszyscy znają stare logo, a to nowe wcale nie jest ładniejsze
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Postprzez kamila » niedziela, 26 mar 2006, 00:31

Nash Johnson napisał(a):Jak wam sie podobały przedstawienia?
podobały się, oczywiście nie wszytkie, ale ogólnie rzecz biorąc było git.
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Sędzia Czesław » czwartek, 30 mar 2006, 22:54

Ach wiosna już zagościła w naszej szkole, na przerwach można zauważyć coraz więcej ludu wysypującego się na dwór. Tradycyjnie oblegane są murki i schody. Jedynym utrapieniem ludzi doznających takiego odświerzenia jest moja klasa grająca w piłkę :P Ostrzegam, że my nie patrzymy jak mocno i gdzie strzelamy. Więc uważajcie, bo piłka może was trafić z każdej strony :)
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Postprzez Morland » piątek, 31 mar 2006, 06:29

Ah... wiosna... dodatnia temperatura powietrza, coraz częściej ukazujące się na nieboskłonie Słońce, koty i (nie)koty wysypujące się na boisko, oblegające murki, schody, murki, schody... ciepło, zielono... fuj... gdzie się podziała zima? :cry: :P
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez redlovebloodgirl » piątek, 31 mar 2006, 12:15

Sędzia Czesław napisał(a): Więc uważajcie, bo piłka może was trafić z każdej strony :)

wy tez uwazajcie :twisted: klasy 3 sa znane z umilowania do wybijania takich pilek na dach lub w okolice hali milenium :]
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Sędzia Czesław » piątek, 31 mar 2006, 18:27

Wiem, wiem. Trzeba uważać, aby piłka nie dostała się w ręcę takiej persony
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Postprzez redlovebloodgirl » piątek, 31 mar 2006, 21:14

Sędzia Czesław napisał(a):Wiem, wiem. Trzeba uważać, aby piłka nie dostała się w ręcę takiej persony


trzeba uwazac po prostu zeby pilka w NIKOGO nie trafila...uwierz mi ze nie jest milo dostac sobie tak na przerwie np w glowe...nigdy nie moglam zrozumiec czemu nie gracie na boisku za szkola czy gdzies indziej :|
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Sędzia Czesław » piątek, 31 mar 2006, 21:19

Boisko za szkołą? Czyli, że stadion. Spójrz sobie na niego, błoto, nierówna nawierzchnia, brak bramek, a jeśli są to są za duże na takie sobie kopanie i trzeba tam kawałek iść, a traci się cenne sekundy przerwy. Staramy się kopać słabo, ale czasem jak najdzie....Ja ostatnio stałem na bramce i obroniłem dużą piłkę, a tymczasem ktoś kopnął we mnie małą piłką i dostałem w....wiesz co. Taka mała twarda piłka. Zwijałem się kilkadziesiąt minut. Nikt nie jest bezpieczny
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Postprzez redlovebloodgirl » piątek, 31 mar 2006, 21:21

to ze ty nie jestes bezpieczny to rozumiem-bo ty grasz :p ale czemu ja biedna siedzac na murku musze uwazac aby nie dostac od was pilka w glowe i co sie zdarzalo juz wczesniej nie uslyszec nawet przepraszam?

a tak swoja droga..to kaczki plywajace po stadionie sa..fajne :lol:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Sędzia Czesław » piątek, 31 mar 2006, 21:23

Nie usłyszałaś przepraszam? O kurczątko. To nie powinno tak być. Z tego co ja widziałem to zawsze przepraszamy. No chyba, że piłka kogoś tylko po nogach dotknie, bo tego do uderzeń nie zaliczam
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Postprzez RaCiK » sobota, 1 kwi 2006, 15:23

redlovebloodgirl napisał(a):
Sędzia Czesław napisał(a): Więc uważajcie, bo piłka może was trafić z każdej strony :)

wy tez uwazajcie :twisted: klasy 3 sa znane z umilowania do wybijania takich pilek na dach lub w okolice hali milenium :]


Pamiętam to jak dziś, ale ja tylko kopałem na dach.. Milenium i okolice to nie była moja działka :wink:
Redka, nie wiem czy dobrze pamiętam. ale czy to właśnie chłopakom z Twojej klasy wkopałem piłkę na dach?? :wink: :lol:
Avatar użytkownika
RaCiK
Mistrz klawiatury
 
Posty: 354
Dołączył(a): niedziela, 14 mar 2004, 21:05
Lokalizacja: zza7gór,7mórz,7lasów

Postprzez redlovebloodgirl » sobota, 1 kwi 2006, 16:14

Racik, owszem 'moim' :P ale im sie cos odmienilo i juz nie ganiaja tak czesto za pilka ;) znalezli sie ich zastepcy..sila rzeczy znalezli sie i zastepcy was-wykopujacy pilke :P
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez MeYa » sobota, 1 kwi 2006, 20:43

redlovebloodgirl napisał(a):Racik, owszem 'moim' :P ale im sie cos odmienilo i juz nie ganiaja tak czesto za pilka ;) znalezli sie ich zastepcy..sila rzeczy znalezli sie i zastepcy was-wykopujacy pilke :P


to widac juz tradycja.zawsze pojawiaja sie grajacy i wykopujacy :)
ale fakt faktem w leb mozna bylo dostac zawsze i bylo to troszke denerwujace.
zamiast sie relaksowac na sloneczku to trzeba bylo rozgladac sie i wypatrywac nadlatujacych pilek :) no ale z drugiej strony jak chca grac to nie mozna im zabronic jednak mogli by to robic delikatniej :)
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości