Sylwia napisał(a):jak miło było dzisiaj wpaść w odwiedziny do czerwonego![]()
i okna w końcu wymienili
Oj za bardzo na czasie to nie jesteś

Sylwia napisał(a):jak miło było dzisiaj wpaść w odwiedziny do czerwonego![]()
i okna w końcu wymienili

Sylwia napisał(a):jak miło było dzisiaj wpaść w odwiedziny do czerwonego![]()
i okna w końcu wymienili
Nie sadzilam ze to kiedys powiem

wieczór miło spędzony, wśród młodzieży, której nie tylko pstro w głowie
, zapraszam..
Mariol napisał(a):A ja się jutro zjawię... W końcu biorę udział w przedstawieniu...![]()
![]()
Ktoś to przecież musi uwiecznić na zdjęciach...![]()
<Nie Groszeq..![]()
>
kogo i gdzie grasz?
] ja to wszystko czarno widze... 
Olcia napisał(a):Mariol napisał(a):A ja się jutro zjawię... W końcu biorę udział w przedstawieniu...![]()
![]()
Ktoś to przecież musi uwiecznić na zdjęciach...![]()
<Nie Groszeq..![]()
>
kogo i gdzie grasz?
a ja już nie chce tego dnia teatru... Szymborska jest bee, jej wiersze są bee, nagłośnienie jest bee, nawet mój głos jest bee [jestem przecież chora..] ja to wszystko czarno widze...
>Morland napisał(a):nie będzie mnie, jestem chory![]()
jak tak, to zlap mnie gdzies na korytarzu
mam cos dla ciebie

redlovebloodgirl napisał(a):Morland napisał(a):nie będzie mnie, jestem chory![]()
mam nadzieje ze w poniedzialek bedziesz juz w szkolejak tak, to zlap mnie gdzies na korytarzu
mam cos dla ciebie
Mariol mi prosze dokladna relacje zdac...niestety nie bede mogla tego obejrzec
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości