1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Sędzia Czesław » piątek, 17 mar 2006, 20:48

Sylwia napisał(a):jak miło było dzisiaj wpaść w odwiedziny do czerwonego :)
i okna w końcu wymienili :wink:

Oj za bardzo na czasie to nie jesteś :)
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Postprzez Sylwia » piątek, 17 mar 2006, 21:03

no wiesz... dawno temu byłam tam ostatnio ;)
czasami mi się tęskni...
Avatar użytkownika
Sylwia
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 19:22

Postprzez Peny » sobota, 18 mar 2006, 01:57

Sylwia napisał(a):jak miło było dzisiaj wpaść w odwiedziny do czerwonego :)
i okna w końcu wymienili :wink:

Mialam tez dzis wpasc, ale jakos nie znalazlam wolnego czasu... wiec pewnie za tydzien moze dwa... ^_^
Stesknilam sie za czerwonymi murami... ;) Nie sadzilam ze to kiedys powiem :| :mg:
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez Adam » poniedziałek, 20 mar 2006, 14:49

Czytając komentarze o "czerwonym" zdałem sobie sprawę,że od 1993 roku niewiele się tam zmieniło. Teksty i zachowania nauczycieli podobne do tych sprzed lat. Pozdrawiam
Adam
Nowicjusz
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek, 20 mar 2006, 14:08

Postprzez kamila » czwartek, 23 mar 2006, 15:33

chyba mogę, nie?
Zapraszam chętnych do obejrzenia sztuk, które odbędą się jutro od 17:00- 20:00(?) w auli. Warto przyjść, dużo śmiechu i nie tylko.. :wink: wieczór miło spędzony, wśród młodzieży, której nie tylko pstro w głowie :lol: , zapraszam..
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez redlovebloodgirl » czwartek, 23 mar 2006, 16:48

Kamila, ja niestety nie bede mogla przyjsc wiec mam inne pytanie:czy bedzie to kiedys powtorzone? bo juz duzo sie o tym nasluchalam i bardzo chcialabym to wszystko obejrzec :oops:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez kamila » czwartek, 23 mar 2006, 17:52

redlovebloodgirl napisał(a):Kamila, ja niestety nie bede mogla przyjsc wiec mam inne pytanie:czy bedzie to kiedys powtorzone?
nie, powtórek nie ma :wink:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Morland » czwartek, 23 mar 2006, 18:59

nie będzie mnie, jestem chory :( :P
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez Mariol » czwartek, 23 mar 2006, 21:06

A ja się jutro zjawię... W końcu biorę udział w przedstawieniu... :twisted: :P
Ktoś to przecież musi uwiecznić na zdjęciach... :twisted:
<Nie Groszeq.. ?? :D >
Mariol
 

Postprzez Olcia » czwartek, 23 mar 2006, 21:30

Mariol napisał(a):A ja się jutro zjawię... W końcu biorę udział w przedstawieniu... :twisted: :P
Ktoś to przecież musi uwiecznić na zdjęciach... :twisted:
<Nie Groszeq.. ?? :D >

:shock: kogo i gdzie grasz? :P
a ja już nie chce tego dnia teatru... Szymborska jest bee, jej wiersze są bee, nagłośnienie jest bee, nawet mój głos jest bee [jestem przecież chora.. :/ ] ja to wszystko czarno widze... :|
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Mariol » czwartek, 23 mar 2006, 21:33

Olcia napisał(a):
Mariol napisał(a):A ja się jutro zjawię... W końcu biorę udział w przedstawieniu... :twisted: :P
Ktoś to przecież musi uwiecznić na zdjęciach... :twisted:
<Nie Groszeq.. ?? :D >

:shock: kogo i gdzie grasz? :P
a ja już nie chce tego dnia teatru... Szymborska jest bee, jej wiersze są bee, nagłośnienie jest bee, nawet mój głos jest bee [jestem przecież chora.. :/ ] ja to wszystko czarno widze... :|


To jest tajemnica moja droga... :twisted: :lol:
Tylko nieliczni wiedzą... <czyt. około 5 osób :lol: >
Mariol
 

Postprzez redlovebloodgirl » czwartek, 23 mar 2006, 21:52

Morland napisał(a):nie będzie mnie, jestem chory :( :P

mam nadzieje ze w poniedzialek bedziesz juz w szkole :twisted: jak tak, to zlap mnie gdzies na korytarzu ;) mam cos dla ciebie :)

Mariol mi prosze dokladna relacje zdac...niestety nie bede mogla tego obejrzec :(
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Mariol » czwartek, 23 mar 2006, 21:58

redlovebloodgirl napisał(a):
Morland napisał(a):nie będzie mnie, jestem chory :( :P

mam nadzieje ze w poniedzialek bedziesz juz w szkole :twisted: jak tak, to zlap mnie gdzies na korytarzu ;) mam cos dla ciebie :)

Mariol mi prosze dokladna relacje zdac...niestety nie bede mogla tego obejrzec :(

Masz to jak w banku...

A tak apropo... o której są przedstawienia jutro w ciągu dnia??
Mariol
 

Postprzez Sędzia Czesław » sobota, 25 mar 2006, 10:53

po południu podchodząc pod wieczór, nie wiem dokładnie
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Postprzez Sędzia Czesław » sobota, 25 mar 2006, 10:55

Już zaczerpnąłem wiedzy. O 17 w MOKu, trwa godzinę
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości