left powiadasz hmmm
ja widze tylko jedna panne na gorze droga na dole (znaczy jedna na drugiej ) niestety nie potrafie podzielic na lewa i prawda strone
fakt, z reszta ja i tak jej nigdy nie poznaje ulicy wiec zawsze wyglada jak nie ona chociaz ostatnio to mi sie nawet udało Kamilka do dziś jest ze mnie dumna, ze ja bylem pierwszy ;D