imprezujecie gdzies dzisiaj?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez kamila » piątek, 3 mar 2006, 18:15

Ooo! dziś zawieje mną praktycznie wszędzie :P i na spektakl wbijam i na piFko, a na sam koniec dom :roll:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kulA » sobota, 4 mar 2006, 12:10

kamila napisał(a):Ooo! dziś zawieje mną praktycznie wszędzie :P i na spektakl wbijam i na piFko, a na sam koniec dom :roll:

a po drodze sie jeszcze o latarnie zachaczylo :P
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Mafi » piątek, 10 mar 2006, 19:24

Gdybym dzisiejszy wieczór miała spędzić w domu- to gwarantuję, że wylądowałabym z nerwicą :)
Na szczęście oporna koleżanka/i dały się namówić na krótki wypad na piwo i bilarda...

Ale do czego to doszło, żeby trzeba było do takich rzeczy namawiać...
I żeby dziewczyna nie miała z kim iśc na piwo... co za świat... naprawdę...
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez kulA » piątek, 10 mar 2006, 20:21

Achaja napisał(a):
Mafi napisał(a):Gdybym dzisiejszy wieczór miała spędzić w domu- to gwarantuję, że wylądowałabym z nerwicą :)
Na szczęście oporna koleżanka/i dały się namówić na krótki wypad na piwo i bilarda...

Ale do czego to doszło, żeby trzeba było do takich rzeczy namawiać...
I żeby dziewczyna nie miała z kim iśc na piwo... co za świat... naprawdę...


to dla mnie niech już szykują miejsce na V piętrze

to ja nie wiem gdzie dla mnie miejsce trzeba by szykowac bo nie dosc ze siedze w domu to jeszcze przy nauce, a przedemna 3 dni wolnego :P
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Mafi » sobota, 11 mar 2006, 00:35

Achaja napisał(a):
Mafi napisał(a):Gdybym dzisiejszy wieczór miała spędzić w domu- to gwarantuję, że wylądowałabym z nerwicą :)
Na szczęście oporna koleżanka/i dały się namówić na krótki wypad na piwo i bilarda...

Ale do czego to doszło, żeby trzeba było do takich rzeczy namawiać...
I żeby dziewczyna nie miała z kim iśc na piwo... co za świat... naprawdę...


to dla mnie niech już szykują miejsce na V piętrze


Mówiłam chodź z nami :) ale Ty uparciuch jesteś :)


Wreszcie wśród ludzi... uff... może nie zdziczeję :lol: ;p hehe... ;p
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez EKG » sobota, 11 mar 2006, 14:37

Jadę do Koszka na mecz. A póżniej,........, śmiech,.......płacz? KOTWICAAAAAA!
Avatar użytkownika
EKG
Ważniak
 
Posty: 294
Dołączył(a): sobota, 11 mar 2006, 14:22
Lokalizacja: JAKOTAKO

Postprzez Flo » sobota, 11 mar 2006, 15:01

EKG napisał(a):Jadę do Koszka na mecz. A póżniej,........, śmiech,.......płacz? KOTWICAAAAAA!


ja tez ja tez :P
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Mafi » niedziela, 12 mar 2006, 04:24

Tisaja (i koleżanka), Dee... dzięki za super imprezę ;)
To nic, że muszę rano wstać do szkoły heheh ;p

Pozdrawiam i dziękuję :)
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez yennefer » niedziela, 12 mar 2006, 04:33

jaaaaaa, ale sie wyszalałam, wytańczyłam, wybawiłam - aż do utraty sil, teraz wprost padam na twarz, masakra :!: :twisted:
i to nic, ze jutro zapewne bede umierac... impreza i tak byla fantastyczna :D :cigar: :aloha:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Didi » niedziela, 12 mar 2006, 04:34

sam siebie dzis nie poznaje :D

bylo super pora spac ciao :)
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Tisaja » niedziela, 12 mar 2006, 18:10

Cóż mogę dodać do Mafii i DeeJay'a . Było obłędnie....dawno sie tak nie wybawiłam,niewysmiałam. Bomba.... Warto było iść na poprawiny piątkowego wieczoru.... :)
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez McCool » poniedziałek, 13 mar 2006, 01:00

w sumie cały tydzień to imprezowo leci... weekend poza domem, a teraz od poniedziałku do piątku będę miał nieprzerwaną imprezę w szkole. jazda na trzeźwo, a łeb puchnie jak po głośnym techno i mocnym alkoholu :?
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość