.Y. napisał(a):Lollol.. Selekcja w warszawskich klubach jest po prostu genialna
babci nie wpuscili?

marko napisał(a):Wiem, że nie należała do Ciebie, ale szkoda, że nie było
[ Dodano: 2006-03-01, 15:23 ]
A propo selekci byliśmy na koncercie Stinga w Warszawie - koncert był porażką i zrobiliśmy sobie clubingową noc po stolicy nie weszliśmy tylko do Chili tam nas nie wpuścili .śmiałem się z tego moje zdanie jest podzielone na temat selekcji. Czasami jest to fajne że bawisz się w określonej grupie ale jak określić człowieka w jednej chwili

WZT napisał(a):Dreams napisał(a):skorp!on napisał(a):Do końca miesiąca zostało mi tylko 4 złŻadnych imprez.
Jak Ty to zrobiłeś, to znaczy co zrobiłeś, że w Twoim dopisku jest mój nick? Czy pojawia się tam nick każdego, kto w danym momencie jest zalogowany i go czyta? Hmmm... ciekawi mnie to... Pozdrawiam...
to jest taki skrypt ktory pokazuje skywke twoja.... ja np. widze tam swoja ksywke

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości