imprezujecie gdzies dzisiaj?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Flo » środa, 1 mar 2006, 08:22

.Y. napisał(a):Lol rotfl lol.. Selekcja w warszawskich klubach jest po prostu genialna :D


babci nie wpuscili? :P
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez .Y. » środa, 1 mar 2006, 21:52

marko napisał(a):
Wiem, że nie należała do Ciebie, ale szkoda, że nie było :(

[ Dodano: 2006-03-01, 15:23 ]
A propo selekci byliśmy na koncercie Stinga w Warszawie - koncert był porażką i zrobiliśmy sobie clubingową noc po stolicy nie weszliśmy tylko do Chili tam nas nie wpuścili .śmiałem się z tego moje zdanie jest podzielone na temat selekcji. Czasami jest to fajne że bawisz się w określonej grupie ale jak określić człowieka w jednej chwili


No bo selekcja nie jest rzecza mila.. Sa w Warszawie kluby, gdzie zeby wejsc, potrzebna jest karta klubowa, ktora dostac mozna dopiero po roku odwiedzania klubu. Czyli przez rok trzeba imprezowac z kims, kto taka karte posiada, bo inaczej w ogole sie do klubu nie wejdzie. Selekcjonerzy potrafia tez powiedziec dziewczynie, ze nie wejdzie, bo jest brzydka (moja kolezanka byla swiadkiem takiej sytuacji). Niechetnie tez do klubow wpuszcza sie pary, szczegolnie, gdy sa to na przyklad trzy czy cztery pary. Moze tez zdarzyc sie sytuacja, ze z wiekszego towarzystwa cofaja tylko jedna osobe. Albo w klubie pustki, ale jak sie selekcjonerom ktos nie spodoba, to tak czy inaczej go nie wpuszcza.
Marko, selekcjonerzy okreslaja ludzi wg wygladu :)
Ale nawet ta selekcja nie zmienia faktu, ze fajne sa kluby w stolicy i naprawde fajna w nich zabawa ;)
Avatar użytkownika
.Y.
Coś tam napisał
 
Posty: 65
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2005, 15:52
Lokalizacja: z nikąd

Postprzez Nash Johnson » środa, 1 mar 2006, 21:54

qrcze, ale dzicz! to całkiem jak na amerykańskich filmach :)
Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

Postprzez Dreams » czwartek, 2 mar 2006, 14:12

skorp!on napisał(a):Do końca miesiąca zostało mi tylko 4 zł :( Żadnych imprez.

Jak Ty to zrobiłeś, to znaczy co zrobiłeś, że w Twoim dopisku jest mój nick? Czy pojawia się tam nick każdego, kto w danym momencie jest zalogowany i go czyta? Hmmm... ciekawi mnie to... Pozdrawiam...
Dreams
 

Postprzez Didi » czwartek, 2 mar 2006, 14:36

Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Dreams » piątek, 3 mar 2006, 12:36

WZT napisał(a):
Dreams napisał(a):
skorp!on napisał(a):Do końca miesiąca zostało mi tylko 4 zł :( Żadnych imprez.

Jak Ty to zrobiłeś, to znaczy co zrobiłeś, że w Twoim dopisku jest mój nick? Czy pojawia się tam nick każdego, kto w danym momencie jest zalogowany i go czyta? Hmmm... ciekawi mnie to... Pozdrawiam...


to jest taki skrypt ktory pokazuje skywke twoja.... ja np. widze tam swoja ksywke

Dzięki! czyli tak jak myślałam... :)
Dreams
 

Postprzez Suzy » piątek, 3 mar 2006, 12:45

... tak ... w domu przy notatkach na jutrzejszy egzamin ... :maruda: ... ubaw po pachy ... [smilie=mml.gif]
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez kulA » piątek, 3 mar 2006, 16:00

Latarnia, ale i tak nie o miejsce chodzi :wink:
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Flo » piątek, 3 mar 2006, 17:35

skorp!on napisał(a):Będę siedział w domu. O ile się nie mylę to dziś leci Matrix 2. Więc nie będzie tak żle.


dobra mysl, bo na premierze w kinie zasnalem bo byla w nocy :) Obejrze sobie
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości