2LO ... Potocznie Gromek (reaktywacja)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez rymek » niedziela, 17 kwi 2005, 11:07

Justynka napisał(a):2e sie postarala =D =] :mg:

To wy tez robiliscie ten kabaret ? :lol:
Avatar użytkownika
rymek
Twardziel
 
Posty: 103
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 15:28
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Justynka » niedziela, 17 kwi 2005, 11:41

:D tak :mg: a co nie podobalo sie :?:
Justynka
 

Postprzez rymek » niedziela, 17 kwi 2005, 12:17

Justynka napisał(a)::D tak :mg: a co nie podobalo sie :?:

Nie nic nie mowie, ogladalo sie sympatycznie :)

Obrazek

A Justyna kogo grala ? :>

=====

Miejsce wielu spotkan odejdzie w zapomnienie :(

Obrazek
Avatar użytkownika
rymek
Twardziel
 
Posty: 103
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 15:28
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Justynka » niedziela, 17 kwi 2005, 14:26

Suuper :D Justyna grala okreslona role :P
Justynka
 

Postprzez rymek » niedziela, 17 kwi 2005, 18:34

Justynka napisał(a):Suuper :D Justyna grala okreslona role :P

Wiec bylas jedna z tych "uczennic" ktora siedziala bezczynnie w lawce ? :)
Powazna rola, gratuluje, masz talent :brawo:

Qrde jutro poniedzialem a ja bede siedzial w domu ... troche dziwnie :huh:
Avatar użytkownika
rymek
Twardziel
 
Posty: 103
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 15:28
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez sebamac » niedziela, 17 kwi 2005, 18:55

Mnie osobiscie tez sie podobalo i to jak... :jupi: :brawo:
Avatar użytkownika
sebamac
Dyskutant
 
Posty: 181
Dołączył(a): piątek, 30 kwi 2004, 09:55
Lokalizacja: KG
Gadu-Gadu: 1889671

Postprzez McCool » piątek, 22 kwi 2005, 14:21

no i przegralismy ten dzisiejszy konkurs ekologiczny :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez McCool » niedziela, 24 kwi 2005, 19:06

Jakieś słuchy do mnie doszły, że poszukiwani są ludzie do obsługi radiowęzła... :| Wie ktoś coś na ten temat? :) Znając życie to pewnie Franek także i tym bedzię chciał się zająć albo wejdzie tam ktoś po czystej znajomości ;]
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Roman » niedziela, 24 kwi 2005, 19:31

Kauczu - ty zajmij miejsce Maćka, wtedy na pewno nie raz się Iron trafi :twisted:
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez McCool » niedziela, 24 kwi 2005, 19:35

Hehe przede wszystkim to przydala by sie tam zroznicowana ekipa pod wzgledem zainteresowan muzycznych a nie jak do tej pory mialo to miejsce ze siedzieli chlopaki, ktorzy tych umcyk-umcyk sluchali ;] choc do trance nic osobiscie nie mam ;) a pytam sie dlatego, bo zarowno ja jak i kilku innych ludzi z pierwszych klas jest tym zainteresowanych a najlepsi byliby chyba ludzie z pierwszych klas do tej funkcji

------------------------

e-klub "Gromka" :D epulsowy klub gromkowiczów ;) jak nie macie tam konta to mozecie chociaz poczytac o wydarzeniach w szkole ktore sie wydarzyly ostatnio :P
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Roman » niedziela, 24 kwi 2005, 20:36

ale zawsze jak puszczają Ironów czy coś w tych klimatach, to trzeba stanąć w ogromnym skupieniu pod głośnikiem, żeby usłyszeć tylko niewyraźne, cichutko linię perksuji. Za to umcyk to tak głośno, że nie wiadomo którędy wyjść z siebie i stanąć obok
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości