[zabawa] zniszcz zyczenie]

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez bezAMBICJI » czwartek, 6 lip 2006, 11:40

w morzu jest ciepła woda ale ty jesteś w górach :lol:

chciałabym wypić teraz zimnego browarka :P
Avatar użytkownika
bezAMBICJI
Weteran
 
Posty: 567
Dołączył(a): środa, 7 gru 2005, 22:11

Postprzez kamila » czwartek, 6 lip 2006, 11:51

wypijesz piwo jak jest gorąco, zakręci Ci sie w głowie i upadniesz..

chciałabym, żeby włosy na nogach mi nie rosły :lol:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Roman » czwartek, 6 lip 2006, 11:55

nie będą rosnąć na nogach, ale za to dostaniesz afro na klacie

chcę być dentystą
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez redlovebloodgirl » czwartek, 6 lip 2006, 12:06

jestes dentysta-sadysta, ale nagle nastala moda na sztuczne szczeki i ludzie juz do ciebie nie chodza

chce moc wyjsc na slonce
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez EmDeKa » czwartek, 6 lip 2006, 13:32

Dostałeś nowe koraliki, ale każdy waży 10 kilogramów :twisted:

Chciałbym oscypka.
EmDeKa
 

Postprzez Flo_ » czwartek, 6 lip 2006, 13:36

masz oscypka ale trzeba go odebrac w Zakopcu :)



Chce do Etiopii
Flo_
 

Postprzez EmDeKa » czwartek, 6 lip 2006, 13:49

Masz spokój... święty... 6 stóp pod ziemią i jesteś całkiem radosna, bo robaki się nie kwapią za bardzo do żarcia :twisted:


Chciałbym być wyższy.
EmDeKa
 

Postprzez Bruno » czwartek, 6 lip 2006, 13:56

jestes wyzszy, ale jak sie polozysz na pleckach :P

chcialbym miec trzecia reke
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Agunia » czwartek, 6 lip 2006, 22:02

slonkokg napisał(a):Chciałabym, aby Emciu do mnie wiecznie mówił i lubił mnie :D

będzie wiecznie mówił, ale Ty będziesz głucha, a o tym że Cię lubi, nigdy się nie dowiesz

chcę mieć świetny samochód
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez kazió » czwartek, 6 lip 2006, 22:05

Agunia napisał(a):
slonkokg napisał(a):Chciałabym, aby Emciu do mnie wiecznie mówił i lubił mnie :D

będzie wiecznie mówił, ale Ty będziesz głucha, a o tym że Cię lubi, nigdy się nie dowiesz

chcę mieć świetny samochód


po co ci i tak nie masz prawka!?

chce miec 3 dzieci, z kobieta :)
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Postprzez Agunia » czwartek, 6 lip 2006, 22:17

kazió napisał(a):
Agunia napisał(a):
slonkokg napisał(a):Chciałabym, aby Emciu do mnie wiecznie mówił i lubił mnie :D

będzie wiecznie mówił, ale Ty będziesz głucha, a o tym że Cię lubi, nigdy się nie dowiesz

chcę mieć świetny samochód


po co ci i tak nie masz prawka!?

chce miec 3 dzieci, z kobieta :)


nie wyszło Ci... mam prawko :P
nie zniszczyłeś życzenia :P
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez kazió » czwartek, 6 lip 2006, 22:18

nie znam regulaminu, co teraz?
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron