KaucZ napisał(a):od jutra bede sie bawil w Wegorzewie przez kilka dni... jutro jak przyjedziemy wieczorem na miejsce to prawdopodobnie zajdziemy na ognisko, a potem przez 3 dni festiwal rockowy
yeah
!
Tylko pozazdrościć

KaucZ napisał(a):od jutra bede sie bawil w Wegorzewie przez kilka dni... jutro jak przyjedziemy wieczorem na miejsce to prawdopodobnie zajdziemy na ognisko, a potem przez 3 dni festiwal rockowy
yeah
!

kamila napisał(a):Tylko: ja, edukacja ma, Edek, Rysiek, jakieś przysmaki np. śledzik, tylko my balujemy w pokoju brataChętnych zapraszam
, ale po 23:00, będziecie musieli wyjść
, tak więc nie ma sensu się już wybierać....

slonkokg napisał(a): ZAINTERESOWANA - u Was też było koko dżambo?
, oczywiście do wieczora
. Na grillu wypoczęliśmy...
, było superancko

sezamek napisał(a):redlovebloodgirl napisał(a):karpackie wymiatawieczor w suuuper towarzystwie
ostatnio mialam okazje sprobowac te piwojedna duza butelka i zapomnialam jaki jest numer do mego faceta
![]()
9%
mi tam ono poprostu smakuje
dobrze ze napisow nie ma ale ciiii

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości