imprezujecie gdzies dzisiaj?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez ZAINTERESOWANA » środa, 6 lip 2005, 09:37

KaucZ napisał(a):od jutra bede sie bawil w Wegorzewie przez kilka dni ;]... jutro jak przyjedziemy wieczorem na miejsce to prawdopodobnie zajdziemy na ognisko, a potem przez 3 dni festiwal rockowy :twisted: yeah !!! :twisted:


Tylko pozazdrościć :spoko: , jak będziesz miał jakieś zdjęcia z koncertu umieść parę na forum. Chociaż tak będę mogła to "przeżyć"... :wink: :lol:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kamila » środa, 6 lip 2005, 21:17

Tylko: ja, edukacja ma, Edek, Rysiek, jakieś przysmaki np. śledzik, tylko my balujemy w pokoju brata :hyhy: Chętnych zapraszam :twisted: , ale po 23:00, będziecie musieli wyjść :lol:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez SAVARY » środa, 6 lip 2005, 21:28

No cóż, trudno :P
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez ZAINTERESOWANA » środa, 6 lip 2005, 21:28

kamila napisał(a):Tylko: ja, edukacja ma, Edek, Rysiek, jakieś przysmaki np. śledzik, tylko my balujemy w pokoju brata :hyhy: Chętnych zapraszam :twisted: , ale po 23:00, będziecie musieli wyjść :lol:


Dopiero przeczytałam :cry: , tak więc nie ma sensu się już wybierać.... :?
Szkoda, do następnego razu :lol:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez redlovebloodgirl » niedziela, 10 lip 2005, 20:24

karpackie wymiata :lol: wieczor w suuuper towarzystwie :D
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez kamila » poniedziałek, 11 lip 2005, 21:02

Goście wchodzą i wychodzą, drzwi się nie zamykają :lol: Generalnie to nic, ze przed kompem i że sama, tzn. nie do końca sama ;) , ale jest bossssssssko :prosze:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez sezamek » poniedziałek, 11 lip 2005, 22:47

redlovebloodgirl napisał(a):karpackie wymiata :lol: wieczor w suuuper towarzystwie :D


ostatnio mialam okazje sprobowac te piwo 8) jedna duza butelka i zapomnialam jaki jest numer do mego faceta :wink: :drunk:
Avatar użytkownika
sezamek
Rozgrzewa się
 
Posty: 23
Dołączył(a): niedziela, 22 maja 2005, 13:34
Lokalizacja: Ulia Sezamkowa

Postprzez ZAINTERESOWANA » wtorek, 12 lip 2005, 10:39

Imprezy są super :jupi: , ale czasami warto odpocząć... :D
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez ZAINTERESOWANA » wtorek, 12 lip 2005, 11:01

slonkokg napisał(a): ZAINTERESOWANA - u Was też było koko dżambo? ;)


Czas minął baaardzooo spokojnie 8) :lol: , oczywiście do wieczora :mg: :drunk: . Na grillu wypoczęliśmy... :lol: , było superancko :spoko: . Mam nadzieję, że u Ciebie też... :mg: :beer:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Didi » wtorek, 12 lip 2005, 12:28

a dzis koncercik papa dance w amfiku :) wiec sie wybiore przed praca a pozniej panowie beda imprezowac w riv :)
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez redlovebloodgirl » wtorek, 12 lip 2005, 14:37

sezamek napisał(a):
redlovebloodgirl napisał(a):karpackie wymiata :lol: wieczor w suuuper towarzystwie :D


ostatnio mialam okazje sprobowac te piwo 8) jedna duza butelka i zapomnialam jaki jest numer do mego faceta :wink: :drunk:


no bez przesady, az tak zle nie jest ;) 9% :) mi tam ono poprostu smakuje :D
dzis wypad do kina-madagaskar :lol: dobrze ze napisow nie ma ale ciiii ;) :drunk:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości