imprezujecie gdzies dzisiaj?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Didi » niedziela, 29 sty 2006, 05:04

i po pracy...a to co sie dzieje w katowicach to masakra :/
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kulA » niedziela, 29 sty 2006, 08:49

DeeJay napisał(a):i po pracy...a to co sie dzieje w katowicach to masakra :/

w Chorzowie a nie w Katowicach, to tak w ramach sprostowania
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Suzy » niedziela, 29 sty 2006, 10:14

... do momentu aż nie skończę pisać rodziału pracy nie wyjdę nigdzie nawet na sekundę :x ... wreszcie trzeba wziąć się w garść :wink:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez qrczak » niedziela, 29 sty 2006, 11:21

slonkokg napisał(a):
kulA napisał(a):
DeeJay napisał(a):i po pracy...a to co sie dzieje w katowicach to masakra :/

w Chorzowie a nie w Katowicach, to tak w ramach sprostowania


Chyba Ci nie pykło Kula. Przeciez wszedzie jest mowa o Katowicach :|


Bo to się dzieje w Chorzowie, ale Katowice lepiej brzmi.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kulA » niedziela, 29 sty 2006, 11:53

slonkokg napisał(a):
kulA napisał(a):
DeeJay napisał(a):i po pracy...a to co sie dzieje w katowicach to masakra :/

w Chorzowie a nie w Katowicach, to tak w ramach sprostowania


Chyba Ci nie pykło Kula. Przeciez wszedzie jest mowa o Katowicach :|

pyklo, pyklo, ja mieszkam w chorzowie wiec wiem dokladnie gdzie to sie stalo, juz ci wszystko tlumacze, jest to pomiedzy siemianowicami a katowicami, ale OPT znajduje sie na terenie Wojewodzkiego Parku Kultury i Wypoczynku ktory pomimo tego ze na zdrowy rozsadek lezy bardziej w katowicach czy siemianowicach (jest to taki polwysep wdzierajacy sie w te dwa miasta) formalnie znajduje sie na terenie miasta chorzowa, z tamtego miejsca blizej jest do centrum katowic (ktore de facto sa juz po drugiej stronie ulicy) niz do centrum chorzowa, ale jest to chorzow
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez kulA » niedziela, 29 sty 2006, 12:19

slonkokg napisał(a):Okejos Kula. Zapewne wiesz lepiej :)

wiem, przynajmniej tym razem :wink: zaskoczylo mnie tylko ze papiez powiedzial poprawnie, czyli ze w chorzowie, oprocz niego tylko media regionalne podaja ze chorzow
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez report5 » wtorek, 31 sty 2006, 21:52

spać -
report5
 

Postprzez Olga » środa, 1 lut 2006, 13:35

[smilie=happy2.gif] Moja współlokatorka idzie dziś ze swoją grupą oblewać fakt, iż egzamin z Socjologi już za nimi. Mam więc całą chatę wolną do jutra do godz. 8.00 :D Ale sobie skorzystam ..... impreza rewelacyjna będzie!! Samotność, gorąca herbata i książka z Prawoznawstwa!! Żyć nie umierać. Nie często jest taaaak fajnie. :ranting:
Ja już chcę wakacje [smilie=confused.gif]
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez yennefer » środa, 1 lut 2006, 14:05

Olga napisał(a):Ja już chcę wakacje [smilie=confused.gif]


kobieto, alez Tobie cieżko dogodzić :lol: jak byly wakacje, to marudziłaś, że za dużo wolnego czasu i żeby sie już skonczyły :P :P
ja dziś też planuje fascynujacy wieczór - zgłębiania kserówek i wszelkich opracowań ciag dalszy :twisted: 8)
tylko z mała przerwa na tańce ;)
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez ZAINTERESOWANA » czwartek, 2 lut 2006, 17:47

Domek :) :P
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kulA » czwartek, 2 lut 2006, 19:10

impreza z wykladami z elektrotechniki, moze zrobie sobie troche przerwy na uklady analogowe, o taaaak bedzie
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości