studenci!!!! co tam u was?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez yennefer » czwartek, 9 lut 2006, 04:39

nareszcie ferie :super:
z najciezszego egzaminu wybronilam sie na 5 - jednak jestem w czepku urodzona :D dostalam dwa pytania, na ktore moglam mowic i mowic, oraz jedno, z ktorego musialam troche posciemniac, ale grunt, ze wszystko sie udalo :hyhy:
jestem happy :aloha:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Nemo » czwartek, 9 lut 2006, 14:15

yennefer napisał(a):nareszcie ferie :super:
z najciezszego egzaminu wybronilam sie na 5 - jednak jestem w czepku urodzona :D dostalam dwa pytania, na ktore moglam mowic i mowic, oraz jedno, z ktorego musialam troche posciemniac, ale grunt, ze wszystko sie udalo :hyhy:
jestem happy :aloha:


Trzymanie kciukoow oplacilo sie Kolezance!! :D :lol: Wiedzialam ze dasz sobie rade!!Jak bys musial to bys zapewne wykopala tunel do Chin i dalej .... :lol: :lol: Jednym słowem nawet z łopata w reku bys sobie poradzila spiewajaco!!! :P :lol: :wink:
Avatar użytkownika
Nemo
Ważniak
 
Posty: 289
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
Lokalizacja: z czarnej wieży

Postprzez kurczaczek » czwartek, 9 lut 2006, 20:59

Przerasta i przeraża mnie ten nowo zaczęty semestr. :niepewny:
Fizjologia :shock:
Atletyka terenowa :shock:
Przeżyje ... :!: :?:
Tego dowiemy się w ostatnim odcinku ... :D
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez Peny » czwartek, 9 lut 2006, 23:44

Dzis mialam ostati egzamin w sesji - logika, wyniki w poniedzialek, ale badzmy dobrej mysli :D :twisted:
hu hu hu hu :twisted: wone :D cale 11 dni :D
Wystarczy poznij pojechac na poprawke z filozofii i bedzie dalej tydzien wolnego :D
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez yennefer » piątek, 10 lut 2006, 02:44

WZT napisał(a):no grzeczna dziewczynka :P

no baa [smilie=innocent.gif]
Nemo, ciesze sie, ze we mnie tak wierzysz :lol: :P
korzystam juz ze słodkiego lenistwa - do zobaczenia uczelnio za 11 dni :hyhy: :twisted:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez yennefer » piątek, 10 lut 2006, 14:01

WZT napisał(a):11 dni?!
Mi zostalo wolne do tego poniedzialku!

no tak...ale Ty za to wczesniej zaczales ferie :P

a co do moich - to teraz juz 10 dni, tak dla ścisłości ;) :twisted:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Nemo » piątek, 10 lut 2006, 14:24

yennefer napisał(a):
WZT napisał(a):no grzeczna dziewczynka :P

no baa [smilie=innocent.gif]
Nemo, ciesze sie, ze we mnie tak wierzysz :lol: :P
korzystam juz ze słodkiego lenistwa (.....)


Zawsze w Ciebie wierzylam! :P :oops: No bo przeciez jestes kobieta pracujaca i rzadnej pracy sie nie boisz! :P
Poza tym ktos musi nad Toba czuwac..... [smilie=pope.gif] :lol: :lol:

WZT - ja tez od pn mam zajecia! :cry: :( :evil:
Avatar użytkownika
Nemo
Ważniak
 
Posty: 289
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
Lokalizacja: z czarnej wieży

Postprzez kulA » piątek, 10 lut 2006, 17:22

no i ferie, po feriach tylko miernictwo do zaliczenia le jestem juz i tak na czwartym sem
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Chuck_Norris » piątek, 10 lut 2006, 18:29

ja tez mieszkam w akademiku jupi
Chuck_Norris
 

Postprzez cichy » piątek, 10 lut 2006, 18:33

dzisiaj u studenta jest o tak :beer: :drunk: :D
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez agentWomen » sobota, 11 lut 2006, 00:56

Chuck_Norris napisał(a):ja tez mieszkam w akademiku jupi

eee sorry od kiedy Chuck Norris studiuje :?
Avatar użytkownika
agentWomen
Ważniak
 
Posty: 272
Dołączył(a): wtorek, 30 lis 2004, 21:38
Lokalizacja: z nienacka

Postprzez Chuck_Norris » sobota, 11 lut 2006, 02:07

agentWomen napisał(a):
Chuck_Norris napisał(a):ja tez mieszkam w akademiku jupi

eee sorry od kiedy Chuck Norris studiuje :?


dobranoc
Chuck_Norris
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości