z najciezszego egzaminu wybronilam sie na 5 - jednak jestem w czepku urodzona
dostalam dwa pytania, na ktore moglam mowic i mowic, oraz jedno, z ktorego musialam troche posciemniac, ale grunt, ze wszystko sie udalo
jestem happy

dostalam dwa pytania, na ktore moglam mowic i mowic, oraz jedno, z ktorego musialam troche posciemniac, ale grunt, ze wszystko sie udalo

yennefer napisał(a):nareszcie ferie
z najciezszego egzaminu wybronilam sie na 5 - jednak jestem w czepku urodzonadostalam dwa pytania, na ktore moglam mowic i mowic, oraz jedno, z ktorego musialam troche posciemniac, ale grunt, ze wszystko sie udalo
jestem happy
Wiedzialam ze dasz sobie rade!!Jak bys musial to bys zapewne wykopala tunel do Chin i dalej ....
Jednym słowem nawet z łopata w reku bys sobie poradzila spiewajaco!!!


yennefer napisał(a):WZT napisał(a):no grzeczna dziewczynka
no baa![]()
Nemo, ciesze sie, ze we mnie tak wierzysz![]()
korzystam juz ze słodkiego lenistwa (.....)
No bo przeciez jestes kobieta pracujaca i rzadnej pracy sie nie boisz!

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości