jak Madziula będzie szła 
no chyba że zapomniałeś jak wyglądam
)
...... a może zmienimy siedzibę na River.....gdzie wolicie? Moja koleżaneczka woli River..... ja właściwie też ......ale ogół decyduje....To gdzie?DeeJay napisał(a):hehe wpadlemmaciek z wieloma rozmawia...hyhy
MadziUlka napisał(a):DeeJay napisał(a):hehe wpadlemmaciek z wieloma rozmawia...hyhy
No nie mów że nie wiedziałeś jak ze mną rozmawiał?
A przynajmniej widziałeś nas jeszcze przed wejściem do River
jak Maciek pytał się jeszcze czy wchodzimy
(a my czekałyśmy na koleżanki)
juz kojarze ehehe
a potem gorąca herbatka w moim ulubionym i najlepszym lokalu w mieście czyli w "sjeście" ...
... zwyczajnie "żyć, nie umierać" ... 
anula napisał(a):czas imprez zakonczony. długi weekend udany, zarowno w dobrym miejscu jak i w miłym towarzystwie
.... patrz .... to zupełnie tak jak u mnie
) był bardzo udany. Wieczorne seanse filmowe (trzymające w napięciu thrillery
i rozbrajające bajki
), spacerki na mrozie (co to jest -20 stopni
) , pub (TOGUN)
potańcówka (Jazzgod)
...... żyć nie umierać. Chcę więcej
!!
.... mój pokój, gorąca herbata, kanapki, notatki, książka do Prawoznawstwa ... ta zabawa potrwa aż 12 dni. To dopiero się nazywa balowanie
A potem wielki finał z fajerwerkami, którego skutki zobaczę w Indeksie

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości