Mafi napisał(a):
Edit: Hmm... Madziula? Ja mam tylko jedno, małe pytanie
Dlaczego właśnie wyciągnęłam z torebki tą listę obecności?Co ona tam robi??
![]()
![]()
Sama kazałam Ci ją tam schować bo nikt nie chciał jej przygarnąć

Mafi napisał(a):
Edit: Hmm... Madziula? Ja mam tylko jedno, małe pytanie
Dlaczego właśnie wyciągnęłam z torebki tą listę obecności?Co ona tam robi??
![]()
![]()

Flo napisał(a):zawinelas ja?
zajrzałam do torebki a ona tam była

MadziUlka napisał(a):
Sama kazałam Ci ją tam schować bo nikt nie chciał jej przygarnąć![]()

SatH^Raa napisał(a):Mafi napisał(a):mhm... no cóż... będę miała pamiątkę
Wychodzi na to że to Ty masz skaner.
Hehe 
SatH^Raa napisał(a):Flo napisał(a):SatH^Raa napisał(a):Mafi napisał(a):mhm... no cóż... będę miała pamiątkę
Wychodzi na to że to Ty masz skaner.
oho SatH daje do zrozumienia ze przejmie liste
Nadinterpretujesz Flo, nadinterpretujesz.

ptaku napisał(a):Fajny zlocik był
Bardzo miło...
I do pracy wstałem prawie jak bez problemów...
.. a tak serio to wstałem łatwiej niż to robię codziennie
Ale było na prawdę fajnie

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości